10 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın İskenderun, Belen, Dörtyol, Erzin, Kırıkhan, Hassa, Antakya, Defne, Reyhanlı ve Samandağ ilçelerinin bazı bölgelerinde bulunan elektrik hatlarında yapılacak bakım-onarım nedeniyle bugün ve yarın elektrik kesintisi uyulanacak.
Tarih: 22.8.2019 11:20:10

İskenderun/SES

Buna göre bugün, Dörtyol´un Yeşilköy Mahallesi, Yağmur, Ihlamur, E-5 Karayolu (Çay), E-5 Karayolu(Kırık Köprü), Şehit Muhsin Ataç, Sahil Yolu 2, Atatürk, Beyler Yurdu, İbni Sina ve Güneysu Sokaklara saat 09.00-16.30 arasında 3. şahıs çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Erzin´de de Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk, Gökcanlar, Jürgen Retter, Belediye sokakları ile Karamustafalı Mahallesi, Kadir Karakurum, Soyerler ve Aksaylar Sokaklara saat 09.30-17.30 arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Yarın da İskenderun´un İsmet İnönü Mahallesi Şeker Köy Sitesi, Zirve Kent Sitesi, Şahin Tepesi mevki, 752 Sokak ve Düğünyurdu Mahallesine saat 05.00-10.00 arasında TEİAŞ çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Belen´de ise İssume Mahallesi ve Fatih Mahallesi Kanuni Sultan Süleyman Sokağa saat 05.00-10.00 arasında TEİAŞ çalışması nedeniyle; Arsuz´da Arpaçiftlik, Uluçınar, Karaağaç, Nardüzü, Akçalı, Gökmeydan, Gözcüler, Madenli, Üçgüllük, Arpaderesi, Harlısu, Helvalı, Karahüseyinli, Kışla, Kozaklı, Pirinçlik, Arpagedik, Avcılarsuyu, Beyköyü, Derekuyu, Gülcihan, Hacıahmetli, Haymaseki, Hüyük, Işıklı, Kale, Karagöz, Aşağı Kepirce, Konacık, Kurtbağı, Tatarlı, Tülek, Yukarıkepirce ve Çetillik Mahallesine saat 05.00-10.00 arasında TEİAŞ çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek. Dörtyol´da da Kuzuculu Mahallesi, Alkan, Bedir, Mevlana, Taş Köprü, Şehit Osman Temur, 18 Nolu, Çardak, Karakuş, Küllücü Çıkmazı, 19 Nolu ve Gül Çıkmazı Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle ; Konaklı Mahallesi, Konaklı Sokağa saat 09.00-17.00 arasında AG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Kaynak:

58 bin öğrenciye lunapark bileti
58 bin öğrenciye lunapark bileti
Belediyenin ´ara tatil´ hediyesi
´Gençlik ve müzik´ üzerine söyleşi
´Gençlik ve müzik´ üzerine söyleşi
İskenderun´da liselilerin oluşturduğu grup; Kervan´
"Bitirilmesi çalışması devam ediyor"
"Bitirilmesi çalışması devam ediyor"
Reyhanlı Barajı inşaatı.
"Aile birliğinin temeli nikâhtır"
"Aile birliğinin temeli nikâhtır"
Hatay İl Müftülüğü tarafından Mevlid-i Nebi Haftasında Antakya Kapalı Spor Salonu´nda düzenlenen “Peygamberimiz ve aile” konulu konferansta Diyanet İşleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Kadir Dinç, konuştu.
"Değerlerimizi tahrip edecek ne varsa hayatımıza girdi"
"Değerlerimizi tahrip edecek ne varsa hayatımıza girdi"
MKÜ İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, milli ve manevi değerlerimizi tahrip edecek ne varsa hayatımıza girdiğini ifade etti.
Esnafın belediye ve emniyet ziyareti
Esnafın belediye ve emniyet ziyareti
İskenderun Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı İbrahim Üçıkgöz ve yönetimi, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş´i ayrı ayrı ziyaret etti.
"Gaz emisyonlarının azaltılması gerekiyor"
"Gaz emisyonlarının azaltılması gerekiyor"
Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından 21 Şubat´tan beri yürütülen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından fonlanan “Hatay İli Karbon Ayak İzi Envanteri ve İklim Değişikliği Eylem Planı” projenin kapanış toplantısı Antakya´da yapıldı.
Muhtarlardan kampanyaya destek
Muhtarlardan kampanyaya destek
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, kentin gelişmesi ve kalkınmasında toplumun her kesimine büyük görevler düştüğünü belirtti.
Müdürler kamu hizmetlerini değerlendirdi
Müdürler kamu hizmetlerini değerlendirdi
İskenderun´da kamu kurumlarının müdürleri ile bir araya gelerek, genel durum değerlendirmesi yaptı.
´Adrese teslim kadro´ mu?
´Adrese teslim kadro´ mu?
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), yayınladığı ilanla öğretim elemanı ihtiyacını gidermeye çalışıyor.
Hatay´da FETÖ´den 312 kişi firari
Hatay´da FETÖ´den 312 kişi firari
Hatay´da Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanmasına yönelik yapılan operasyon ve soruşturmalarda tutuklanan kişi sayısının bin 477 olduğu bildirildi.
Validen şehit ailelerine ziyaret
Validen şehit ailelerine ziyaret
Hatay Valisi Rahmi Doğan ve eşi Gülden Gülüzar Doğan, 31 Ekim 2019 tarihinde Barış Pınarı Harekâtı Bölgesinde şehit olan Uzman Çavuş İsmail Sarıcan ile 09 Haziran 2019 tarihinde Afrin´de şehit olan Piyade Uzman Onbaşı Halil Kurt´un Dörtyol´da yaşayan ailelerini ziyaret etti.
"Yeniden değerlendirin"
"Yeniden değerlendirin"
Barodan TBB´ye çağrı
´Geleceğe nefes´ projesi
´Geleceğe nefes´ projesi
Tarım ve Orman Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan "Geleceğe Nefes´ projesi kapsamında Hatay´da 100 bine yakın fidanın toprakla buluşturulduğu törende, Belen yöresinde fidanlar Halilbey mahallesinin Hortum Yaylasında dikildi.
HBB´ye proje ödülü
HBB´ye proje ödülü
Tarihi ve Kültürel Mirası Koruma ve Özendirme Yarışması
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi