13 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın İskenderun, Arsuz, Dörtyol, Payas, Antakya, Defne, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Altınözü, Reyhanlı, Yayladağı ve Samandağ ilçelerinin bazı bölgelerinde bulunan elektrik hatlarında yapılacak bakım-onarım nedeniyle yarın elektrik kesintisi uygulanacak.
Tarih: 18.10.2019 10:32:42

İskenderun/SES

Buna göre yarın, İskenderun´un Dumlupınar Mahallesi Mehmet Akif, Süleyman Şah, 246, 247 Ve 251 Sokak Ve Muradiye Mahallesi 243/1, 245, Mehmet Akif, 230/2, 230/3, 230/4, 242, 244, Süleyman Şah, Şehit P. Onb. Semir Say Ve 230/1 Sokağa saat 09.00-16.00 arasında YG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Arsuz´da da Arpaderesi Mahallesi Arpaderesi Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Kozaklı Mahallesi Kozaklı Sokağa saat 09.30-18.00 arasında AG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek. Payas´ta ise Cumhuriyet Mahallesi, Dikmen, Emek, Esen, Ezgi, Güler, Kaya, Kömür, Kiraz, Mazı, Mehtap, Orhan Gazi, Palmiye, Pınar, Saadet, Yazar, Yel, Mert, Keloğlan, Bala, Asım Gündüz ve İrem sokakları ile Fatih Mahallesi, Menekşe, Mutlu, Selvi, Sema, Tunca, Başköy, Bahar, Dar, Kent, Galip, Baylan ve Emre sokakları ile Karbeyaz Mahallesi, Vişne, Yaprak, Yavuzer, Yeniköy, Araba, Taşlı, Buse ve Ateş Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında YG-Hizmet Alım çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Dörtyol´da da Özerli Mahallesi, Seher, Susam, Çankaya, Özsoy, Fakıoğlu, Fatih, Güneş, Nergis, Özge, Aybüke, 748 nolu, 715 nolu ve 726 nolu Sokaklara saat 09.30-16.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Özerli Mahallesi, Orta, M.Kemal Duduoğlu, Çapık, Şenel, Değirmen, Şht. Uzm. Çvş. Turgay Şimşek, Canlar ve 713 nolu Sokaklara saat 09.45-16.15 arasında tesis çalışması nedeniyle; Özerli Mahallesi, Alparslan Türkeş, Deniz ve Deniz 1 Sokaklara saat 10.30-18.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Özerli Mahallesi, 1 Nolu Çiftçi Yolu, 2.Çiftçi Yolu, Alkan, Arif Özkök, Cami, Dede Yalçın, Hacı Ahmet ve Karaca Sokaklara saat 10.00-17.30 arasında tesis çalışması nedeniyle; Özerli Mahallesi 4.Deniz Yolu, Akdeniz, Selvi ve 3 Nolu Deniz Yolu Sokaklara saat 10.15-17.30 arasında tesis çalışması nedeniyle; Numune Evler Mahallesi, Barış, Şht Tarık Kendir, Köşk, Hasan İkiz, Park, Mehmet Ocak, Soyer 1, Çaylı ve 1 nolu Sokaklara saat 13.30-17.30 arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Kaynak:

Beykoz´dan kütüphane ve müzik atölyesi katkısı
Beykoz´dan kütüphane ve müzik atölyesi katkısı
Antakya´nın kırsaldaki mahalllerinden Kisecik Şehit Bestami Güler Ortaokulu´na Beykoz Eğitim Destek Derneği (BEDES) ve hayırseverler tarafından kazandırılan kütüphane ve müzik atölyesinin açılışı yapıldı.
AKP milletvekilinin vali ziyareti
AKP milletvekilinin vali ziyareti
AKP Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet, Hatay Valisi Rahmi Doğan´ı ziyaret etti.
´İttifak´ muhtarlarla buluştu
´İttifak´ muhtarlarla buluştu
AKP Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ve Lütfi Kaşıkçı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AKP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök, Samandağ´ın Yaylacık Mahallesinde, Antakya ve Samandağlı muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP´de seçim takvimi başladı
CHP´de seçim takvimi başladı
Cumhuriyet Halk Partisi´nde (CHP) kurultay süreci ilçe kongre delege seçimi ile başladı. İskenderun ilçe örgütü cumartesi ve pazar günleri Akarca, Akçay, Aşkarbeyli, Azganlık, Barbaros ve Barıştepe mahallelerinin delege seçimlerini tamamladı. Arsuz ilçe örgütü ise yönetim kurulu üyelerinin gözetiminde 14 mahallede sandık koydu.
8´i teniz kortu, 1´i futbol sahası
8´i teniz kortu, 1´i futbol sahası
Arsuz ve Belen´e 11 spor sahası
Mevlid-i Nebi Haftası
Mevlid-i Nebi Haftası
Hz. Muhammed´in doğum günü nedeniyle kutlanan Mevlid-i Nebi Haftası sürüyor.
4 kişiye akülü araç
4 kişiye akülü araç
Belediyeden İskenderun´da engelliye katkı
İskenderun´a tüp bebek merkezi
İskenderun´a tüp bebek merkezi
İskenderun´da özel sağlık hizmeti veren Palmiye Hastanesi, tüp bebek merkezini kurulmasına yönelik çalışma ve alt yapı hazırlıklarını tamamladığı ve tüp bebek merkezini açmaya hazırlandığını açıklandı.
Saygı ve özlemle anıyoruz
Saygı ve özlemle anıyoruz
Ölümünden sonra yıllarca anılan dünyanın tek lideri ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk, bedensel olarak aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü olan yarın, törenlerle anılacak.
Okul kantinlerinde denetim
Okul kantinlerinde denetim
İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin alışveriş yaptığı okul kantinlerinde denetim yaptı.
Valinin Dörtyol ziyareti
Valinin Dörtyol ziyareti
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Dörtyol´da kaymakam Murat Bulacak ve belediye başkanı Fadıl Keskin´i ziyaret etti.
"Suyu doğru düzgün kullanmamız lazım"
"Suyu doğru düzgün kullanmamız lazım"
Küresel iklim değişikliği ve su kaynaklarına etkisi konferansı
Afrin´de vali incelemesi
Afrin´de vali incelemesi
Hatay Valisi Rahmi Doğan, Zeytin Dalı Gümrük Kapısı ve TSK ile ÖSO´nun işbirliğiyle harekatın düzenlendiği Suriye´nin Afrin kentinde, önceki gün incelemede bulundu.
Yürüyüş yolu yapımı sürüyor
Yürüyüş yolu yapımı sürüyor
Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, Nardüzü ve Karaağaç mahallelerinde devam eden kilit parke taşı ve Karaağaç Sahil Yürüyüş ve Bisiklet Yolu Çalışmalarında incelemede bulundu.
Antakya´da ´çete operasyonu´
Antakya´da ´çete operasyonu´
Hatay Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde Hatay İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü Organize Büro Amirliği ekipleri tarafından Antakya bölgesinde ´Dikler´ olarak bilindiği ifade edilen gruba yönelik düzenlenen eş zamanlı olarak 22 kişiye yönelik düzenlenen operasyonda 19 kişinin gözaltına alındığı, 3 kişinin ise firarda olduğu açıklandı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi