13 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın İskenderun, Arsuz, Belen, Dörtyol, Erzin, Antakya, Defne, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinin bazı bölgelerindeki elektrik hatlarında yapılacak bakım ve onarım nedeniyle bugün ve yarın elektrik kesintisi yapılacak.
Tarih: 10.7.2018 10:21:46

İskenderun/SES

Buna göre bugün, İskenderun´un Aşkarbeyli Mahallesi Aşkarbeyli Sokağa saat 09.00-16.00 arasında AG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Arsuz´da ise Karaağaç Mahallesi 3, 4, 6, 28, 147, 541, Namık Kemal ve Hacı Bektaş-ı Veli Sokaklara saat 08:.0-16.30 arasında tesis çalışması nedeniyle; Gözcüler, Hacıahmetli ve Karagöz Mahallelerine saat 06.00-07.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Akçalı Mahallesi Atatürk, Sabah, Çiçek ve Menekşe Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek. Belen´de Güzelyayla Mahallesi Güzelyayla Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Cumhuriyet Mahallesine saat 09.00-16.30 arasında tesis çalışması nedeniyle; Ocaklı Mahallesi Fethibey Sokağa saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Özerli Mahallesi 3 Nolu Deniz Yolu ve Akdeniz Sokağa saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Erzin´de Başlamış Mahallesi Başlamış Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle ve Yukarıburnaz Mahallesi Yukarıburnaz Sokak, Turunçlu Mahallesi Turunçlu Sokak ve Aşağıburnaz Mahallesi Aşağıburnaz Sokağa saat 09.30-17.00 arasında 3. şahıs çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Yarın da İskenderun´un Karayılan Mahallesi 117, 118, 119, Şehit Yusuf Akın ve Utku Acun Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Arsuz´da da Madenli Mahallesi Bülent Harbiyeci, Müsellim Gülmen, Fatih ve Menderes Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Çetillik Mahallesine 10.00-18.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Konacık Mahallesi Karaçay Sokağa saat 09.00-16.00 arasında AG bakım-onarım çalışması nedeniyle; Erzin´de Başlamış Mahallesi Başlamış Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: elektrik kesintisi
Mobil Paylaşım´dan kışlık giyim
Mobil Paylaşım´dan kışlık giyim
Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında hizmete sunduğu mobil paylaşım aracı, Avsuyu Mahallesi´nde engelli ve yaşlı bir ailenin ev eşyası ve kışlık giyim ihtiyacını karşıladı.
Cadde trafiğinde ´sosyal deney´
Cadde trafiğinde ´sosyal deney´
İstanbul Teknik Üniversitesi tarafından projelendirilen ve Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi Kurulu (UKOME) kararıyla gündeme alınan Antakya Atatürk Caddesi´nin çift yönlü ulaşım çalışması sürüyor.
"Depreme karşı bina tasarımı" konfransı
"Depreme karşı bina tasarımı" konfransı
İnşaat Mühendisleri Odası İskenderun Temsilciliği tarafından "Türkiye deprem yönetmeliği ve deprem etkisi altındaki binaların tasarımı´ konulu konferans düzenledi.
Reyhanlı´da yağışlar sele yol açtı
Reyhanlı´da yağışlar sele yol açtı
Dokuz mahalle olumsuz etkilendi
"Ayrım yapan ülkeye zarar verir"
"Ayrım yapan ülkeye zarar verir"
İçişleri Bakanlığına Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Hatay Valisi Erdal Ata, bölgeye hizmet veren kurumların bölge ve il müdürleri ile vedalaşma toplantısı düzenledi.
Muhasebecilere ´e defter´ semineri
Muhasebecilere ´e defter´ semineri
İskenderun´da, muhasebeci ve mali müşavirlere yönelik "e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-imza, e-bordro, e-mutabakat ve e-yedekleme" konulu eğitim semineri düzenlendi.
7 ilçede elektrik kesintisi
7 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın İskenderun, Arsuz, Belen, Payas, Dörtyol, Antakya, Defne ve Kumlu ilçelerinin bazı bölgelerinde elektrik hatlarında yapılacak bakım-onarım çalışması nedeniyle yarın elektrik verilmeyecek.
Öğrenme güçlüğüne dikkat çektiler
Öğrenme güçlüğüne dikkat çektiler
Hatay Büyükşehir Belediyesi (HBB), okuma yazma matematik gibi akademik becerilerde görülen gelişimsel bir özel öğrenme güçlüğü olarak bilinen disleksi için farkındalık yaratmak üzere önemli bir etkinliğe imza attı.
"Kimse bize birilerini işaret etmesin"
"Kimse bize birilerini işaret etmesin"
CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde kente belediye başkanlığı için sağ partilerden CHP´ye aday öneren ya da aday transfer etmek isteyenleri eleştirdi.
"Ek zam" mektubu
"Ek zam" mektubu
İskenderun´da faaliyet gösteren Türkiye Kamu Sen´e bağlı sendikalar, "ek zam" talebni Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Eroğana mektup göndererek, iletti.
"Fotoğrafın anlamı olması gerekli"
"Fotoğrafın anlamı olması gerekli"
Fotoğraf sanatçısı Meriç Aktar, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Antakya Meslek Yüksekokulu öğrencilerine verdiği söyleşide fotoğraf ve fotoğrafçılığı anlattı.
Özel güvenlik bölgesi uzatıldı
Özel güvenlik bölgesi uzatıldı
Hatay´ın Suriye sınırındaki ilçelerin, sınıra yakın yerleşim alanlarındaki özel güvenlik bölgesi uygulaması, Hatay Valiliği kararıyla 15 gün süreyle uzatıldı.
Baronun sahil güvenlik ziyareti
Baronun sahil güvenlik ziyareti
Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez ve yönetim kurulu üyeleri Sevinç Çakıcı, Mehmet Bilgili ve Hüseyin Derin, İskenderun Sahil Güvenlik Grup Komutanı Yarbay Çağın Taşkın´ı ziyaret etti.
CHP´li gençlerin Ankara ziyareti
CHP´li gençlerin Ankara ziyareti
CHP İskenderun Gençlik Kolları, Anıtkabir´e gitti ve Atatürk´ün manevi huzuruna çıktı.
Organ bağışı bilgilendirmesi
Organ bağışı bilgilendirmesi
İskenderun Toplum Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığı´nın düzenlediği Organ ve Doku Bağışı Haftası kapsamında İskenderun Belediyesi çalışanlarına organ bağışı konusunda bilgilendirmede bulundu.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi