13 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın İskenderun, Arsuz, Belen, Dörtyol, Erzin, Antakya, Defne, Hassa, Kırıkhan, Kumlu, Reyhanlı, Samandağ ve Yayladağı ilçelerinin bazı bölgelerindeki elektrik hatlarında yapılacak bakım ve onarım nedeniyle bugün ve yarın elektrik kesintisi yapılacak.
Tarih: 10.7.2018 10:21:46

İskenderun/SES

Buna göre bugün, İskenderun´un Aşkarbeyli Mahallesi Aşkarbeyli Sokağa saat 09.00-16.00 arasında AG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Arsuz´da ise Karaağaç Mahallesi 3, 4, 6, 28, 147, 541, Namık Kemal ve Hacı Bektaş-ı Veli Sokaklara saat 08:.0-16.30 arasında tesis çalışması nedeniyle; Gözcüler, Hacıahmetli ve Karagöz Mahallelerine saat 06.00-07.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Akçalı Mahallesi Atatürk, Sabah, Çiçek ve Menekşe Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek. Belen´de Güzelyayla Mahallesi Güzelyayla Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Cumhuriyet Mahallesine saat 09.00-16.30 arasında tesis çalışması nedeniyle; Ocaklı Mahallesi Fethibey Sokağa saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Özerli Mahallesi 3 Nolu Deniz Yolu ve Akdeniz Sokağa saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Erzin´de Başlamış Mahallesi Başlamış Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle ve Yukarıburnaz Mahallesi Yukarıburnaz Sokak, Turunçlu Mahallesi Turunçlu Sokak ve Aşağıburnaz Mahallesi Aşağıburnaz Sokağa saat 09.30-17.00 arasında 3. şahıs çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Yarın da İskenderun´un Karayılan Mahallesi 117, 118, 119, Şehit Yusuf Akın ve Utku Acun Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecek. Arsuz´da da Madenli Mahallesi Bülent Harbiyeci, Müsellim Gülmen, Fatih ve Menderes Sokaklara saat 09.00-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Çetillik Mahallesine 10.00-18.00 arasında tesis çalışması nedeniyle; Konacık Mahallesi Karaçay Sokağa saat 09.00-16.00 arasında AG bakım-onarım çalışması nedeniyle; Erzin´de Başlamış Mahallesi Başlamış Sokağa saat 09.30-17.00 arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: elektrik kesintisi
"Amaç, zihniyeti değiştirmek"
"Amaç, zihniyeti değiştirmek"
Zihniyetleri değiştirmenin, alışkanlıkları değiştirmekten daha zor olduğu biliniyor.
Halâ ´aynı gemide´ olduğumuzu anlamıyorlar
Halâ ´aynı gemide´ olduğumuzu anlamıyorlar
Saadet Partisi GİK Üyesi Necmettin Çalışkan, haklı ve doğru önerilerde bulunduğunu belirttiği ´milli görüşçülerin´ söylemlerinin dinlenmediğini ifade etti.
Akşam bırakılıp, sabah tutuklanmaya 36 barodan tepki
Akşam bırakılıp, sabah tutuklanmaya 36 barodan tepki
Barolar, aynı mahkemenin akşam tahliye edip, sabah tutukladığı avukatlar hakkındaki ortak açıklama yaptı.
"Çağdaş eğitim, Cumhuriyet´in kazanımıdır"
"Çağdaş eğitim, Cumhuriyet´in kazanımıdır"
CHP Hatay Milletvekili ve TBMM Milli Eğitim Komisyonu Üyesi Serkan Topal, toplumların gelişmişlik düzeyinin temel ölçütünün eğitim olduğunu belirtti.
Belediyeden kırtasiye yardımı
Belediyeden kırtasiye yardımı
İskenderun Belediyesi, kentte ilkokul birinci sınıfa başlayan 5 bin 100 öğrenciye kırtasiye malzemesi dağıttı.
Bisiklete herkes binebilir
Bisiklete herkes binebilir
Süslü Kadınlar Bisiklet Turu İskenderun´da hafta sonu yapılacak
Veterinerlere yeni yönetim
Veterinerlere yeni yönetim
Veteriner Hekimleri Odası Hatay Şubesi, önceki gün yaptığı genel kurulla yani yönetimini belirledi.
Ve trafik felç!
Ve trafik felç!
İskenderun´da ‘battı-çıktı´ sendromu
Yükseliş Koleji yeni binasında
Yükseliş Koleji yeni binasında
İskenderun Yükseliş Koleji Bilim Kampüsü, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılını yeni binasında karşıladı.
“HADO üç aydır bekliyor”
“HADO üç aydır bekliyor”
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, iskele tahsisi yapılmadığı için deniz otobüsünün 3 aydır limanda bekletildiği belirtti.
8 ilçede elektrik kesintisi
8 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın Arsuz, Belen, Dörtyol, Hassa, Antakya, Kırıkhan, Reyhanlı ve Yayladağı ilçelerinin bazı bölgelerinde yapılacak bakım-onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle bugün ve yarın elektrik verilmeyecek.
Güzelmansur, Şanlıurfa´da krizi anlattı
Güzelmansur, Şanlıurfa´da krizi anlattı
Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, başkanlığını yaptığı bir heyetle birlikte ekonomik krizi ve krizden çıkış yollarını görüşmek üzere Şanlıurfa´da iki gün süren inceleme ziyaretinde bulundu.
Kıcı Mesire Alanında temizlik
Kıcı Mesire Alanında temizlik
15 Eylül Dünya Temizlik Günü kapsamında Belen´in Kıcı Mahallesindeki mesire alanında vatandaşlar tarafından gelişi güzel bir şekilde atılan çöpler, 200´e yakın kişinin katılımıyla toplandı ve alan temizlendi. Etkinliği, Belen Belediyesi düzenledi.
Ders zili bugün çalacak
Ders zili bugün çalacak
İlk, orta ve liselerde eğitim bugün (17 Eylül Pazartesi) ilk ders zilini çalmasıyla başlayacak.
Gökay ailesinin acısı
Gökay ailesinin acısı
CHP İskenderun İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Gökay´ın kardeşi Ali Gökay, yaşamını yitirdi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi