AKP´li kadınlara yeni yönetim
AKP Hatay İl Kadın Kolları, yaptığı genel kurulla yeni yönetimini belirledi.
Tarih: 19.3.2018 10:32:18

Antakya´daki Antikhan Plaza´da yapılan kongreye, İstanbul Milletvekili TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı M. Belma Satır, Hatay Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Orhan Karasayar, Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, AKP Akdeniz Koordinatörü İffet Polat, AKP Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Emel Anlar, partinin Hatay İl Başkanı İbrahim Gürler, Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, belediye ve ilçe başkanları da katıldı.

Tek liste halinde gidilen kongrede güven tazeleyen ve başkanlığa yeniden seçilen AKP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sabahat Özgürsoy Çelik´in yönetimi şu isimlerden oluştu: Ayşe Dağlı, Ayşe Geçkel, Azize Öztürk, Adile Karabulut, Büşra Şengel, Deniz Sönmez, Evrim Cevrioğlu, Eda Oduncu, Elif Koçak, Emine Dönmez, Esra Hilal Öntürk, Fatma Karadeniz, Fidan Ural, Filiz Bahadır, Kudret Artan, Gülbahar Borazan, Hatice Şahin, Halise Sertbaş, Halime Özdemir, Işıl Belge, İclal Yılmaz, İclal Güven, Fatma İpekçi, Leman Bulgurcu, Mine Oduncu, Nalan Uçar, Necla Karlı, Kübra Toksoy, Özlenen Kılıç, Rengin Öztürk, Rüzgar Seren Dağdelen, Saadet Akgün, Sevil Sabriye Güçlü Örer, Sabahat Gül Aydoğan, Sara Gök, Selma Sölmez, Serpil Kara, Sevim Akıncılar, Mesude Subaşı, Süreyya Kahraman Sümeyye Hatay, Suzan Tecimen, Meryem Kanatlı, Şermin Göksu, Yüksel Ersoö, Zehra Eren ve Zekiye Tanır, Zeynep Topal, Zühtiye Birgül Cünnük.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: kadınlara yeni yönetim ak parti hatay
"CHP´nin direksiyonunu sağa kırmadım"
"CHP´nin direksiyonunu sağa kırmadım"
İskenderun CHP´de tek adaylı plandan üç adaylı kongreye.
CHP´de kongreler başlıyor
CHP´de kongreler başlıyor
Cumhuriyet Halk Partisi´nde (CHP) ilçe kongreleri bu hafta sonu başlıyor.
VP, ilçe kongrelerini sürdürüyor
VP, ilçe kongrelerini sürdürüyor
Vatan Partisi (VP), Hatay´daki ilçe kongrelerini sürdürüyor. VP, Samandağ ve İskenderun´un ardından sonra Defne ilçe kongresini de yaptı.
"İthal çaya ek vergiler konulmalı"
"İthal çaya ek vergiler konulmalı"
Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, ülkenin önemli KİT´leri arasında yer alan Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğünün 2011-2016 yıllarına ait raporların bazı bölümlerine yapılan itirazlar ve komisyonun görüşüyle ilgili değerlendirmede bulundu.
Yabancı istihdama önerge
Yabancı istihdama önerge
´Dil bilenler işsiz geziyor´ diyen Güzelmansur, parlamentoya taşıdı
"Plansız bir gidişat var"
"Plansız bir gidişat var"
Hatay Milletvekili Suzan Şahin, dün İskenderun´da düzenlediği basınla sohbet konusunda, ülkenin plansız yönetildiğini, günübirlik kararlar alındığını ifade ederek, "Ne planlı bir ekonomi bir ekonomi var ne de tarım ve milli eğitimde plan var. Hiçbirinde yok. Planlı yönetilmediği gibi düzenli bir denetim de yok" dedi.
VP İskenderun´da başkan Bedir
VP İskenderun´da başkan Bedir
Vatan Partisi (VP) İskenderun ilçe örgütü, ilçe kongresini yaptı.
İskenderun CHP kongre tarihi belirledi
İskenderun CHP kongre tarihi belirledi
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun ilçe örgütü, olağan genel kuru tarihini 15 Aralık Pazar günü olarak belirledi. Kongrede mahalleleri temsilen 400 seçilmiş delege ile yönetimde bulunan 17 doğal delege olarak toplam 417 delegenin oy hakkı bulunuyor.
CHP´de hazırlıklar kongreye
CHP´de hazırlıklar kongreye
İlçe kongre delege seçim sonuçları kesinleşen Cumhuriyet Halk Partisi´nde hazırlıklar ilçe kongrelerine yönelik başladı.
MHP´den ´Amanos Tüneli´ne destek
MHP´den ´Amanos Tüneli´ne destek
Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, partisi MHP´nin milletvekillerinin Amanos Tüneli projesine destek verdiğini ifade etti.
"´Cambaza bak cambaza´ oynanıyor"
"´Cambaza bak cambaza´ oynanıyor"
CHP Hatay İl Başkanı Halil İbrahim Özgün, partisinin bir milletvekilinin Cumhurbaşkanlığı Külliyesine gittiği yönündeki haber, yorum ve tartışmalarla, açlık, yoksulluk, işsizlik ve ekonomik krizin gizlenmek istendiğini savundu.
Başkandan Bahçeli´ye ziyaret
Başkandan Bahçeli´ye ziyaret
Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, gittiği Gaziantep´te bazı ziyaretlerde bulundu ve ziyaret ettiği kişiler arasında partisi AKP´nin Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de oldu.
"Seçime üç buçuk yıl var"
"Seçime üç buçuk yıl var"
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı, AKP MKYK Üyesi ve Kars Milletvekili Ahmet Arslan, iktidarın güçlü bir şekilde yol alınca birilerinin ´nasıl çelme takarım, nasıl zayıf düşürürüm, nasıl maşalık ettiğim hizmetkârlık ettiğin düşüncelere veya art niyetlere daha fazla hizmet ederim?´ diyenlerin de boş durmadığını ve yürüyüşlerini durdurmaya çalıştığını ifade etti.
Ankara görüşmeleri verimli geçti
Ankara görüşmeleri verimli geçti
Belediye ile ilgili bazı projeler üzerine görüşme yapmak üzere Ankara´ya giden ve başkentte bazı ziyaretlerde de bulunan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yapılması planlanan proje ve çalışmalar ile ilgili verimli görüşmeler yaptıklarını belirtti.
"Çare bulamıyorsanız, bu işi bırakın"
"Çare bulamıyorsanız, bu işi bırakın"
Hatay Milletvekili Serkan Topal, ülkenin bazı büyük kentlerinde yaşanan siyanürlü intihar olaylarını, TBMM genel kurulunda dile getirdi ve intiharlara çare bulmanın hükümetin görevi olduğunu ifade etti.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi