“Çabamız adaletli bir ülke için”
CHP´li adaylar cadde esnafını ziyaret etti
Tarih: 7.6.2018 12:33:03

CHP´nin milletvekili adayları Av. Suzan Şahin, Dr. Riyat Kırmızıoğlu ile Ecz. Dilan Bedir Kartal, düzenlenen program kapsamında İskenderun çarşı esnafını ziyaret etti, destek istedi. CHP´nin ikinci sıra vekil adayı Şahin, “CHP iktidarı için yollardayız” mesajını verirken, Kırmızıoğlu, çabalarının ‘ayrışmadan, adaletli bir ülke´ için olduğunu vurguladı.
CHP İskenderun ilçe yönetimi Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, kadın ve gençlik kollarının da katılımıyla milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında cadde esnafını ziyaret gerçekleştirildi.

Suzan Şahin: CHP iktidarı için yollardayız
İskenderun´daki esnaf ziyaretinde partisinin esnaf bakanlığı yönündeki hazırlıklarını da paylaşan Suzan Şahin, “CHP iktidarı için yollardayız” dedi. Ziyaretlerinde esnafın sorun ve beklentilerini de konuşan Şahin, esnafın ağır vergi ve prim borcu yükünün hafifletilmesi gerektiğini, yüksele faiz ve dövizden dolayı sermayenin de eridiğini söyledi. Şahin, esnafın Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında rahat nefes alacağını ve kazançlarına göre vergilendirileceğini belirtti.

Kırmızıoğlu: Esnaf Bakanlığı kurulacak
Esnaf ziyaretinde milletvekili adayı Riyat Kırmızıoğlu da partisinin esnafa adaletli vergi sistemi ve Esnaf Bakanlığı programını hatırlattı. CHP´nin geçmiş seçim dönemleri de dahil yayınladığı seçim bildirgelerinin aynı zamanda bir hükümet programı ortaya koyduğunu ifade eden Kırmızıoğlu, Ankara´da halkın öz evladı olarak en iyi şekilde temsil edeceğini vurguladı. Esnafın sıkıntılarını bir esnaf çocuğu olarak çok iyi bildiğini belirten Kırmızıoğlu, sadece esnafın değil toplumun tüm kesimlerinin barış, huzur ve refah içinde yaşayacağı bir Türkiye için çalıştıklarına vurguladı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çabamız adaletli ülke için
CHP aday açıklamasını ´erteledi´
CHP aday açıklamasını ´erteledi´
CHP, 31 Mart yerel seçimlerine katılacak Hatay´ın 12 ilçesindeki adayını açıklamayı sekiz gün erteledi. CHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ve Parti Meclisinin (PM), 12 ilçedeki adayı 24 Ocak Perşembe günü açıklaması bekleniyor.
Listeler askıdan iniyor
Listeler askıdan iniyor
Yerel seçimlerde oy kullanacaklar seçmen isimini yazdırabilecek
"Boş araziye 380 seçmen"
"Boş araziye 380 seçmen"
31 Mart Pazar günü yapılacak ve ´ittifaklarla´ gidilecek yerel seçimlere ilişkin değerlendirmede bulunan Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, "Hem millet ittifakının hem de cumhur ittifakının olduğu çok önemli bir seçime giriyoruz.
"Krizin çaresi üretim"
"Krizin çaresi üretim"
CHP ekonomiden sorumlu genel başkan yardımcılığının Türkiye´de yaşanan ekonomik krizin etkilerinin illere yansımalarını belirlemek amacıyla oluşturduğu ‘Ekonomi Masası´ çalışmaları doğrultusunda, Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Isparta´da görüşmelerde bulundu.
´Sınır kapısı açılsın´
´Sınır kapısı açılsın´
Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, TSK ve ÖSO güçlerinin işbirliğiyle Suriye´nin Afrin bölgesine düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Sınır Kapısı´nın oluşturulmasını ve buranın ticarete açılmasını istedi.
"21. yüzyılda Hatay´da elektrik kesiliyor"
"21. yüzyılda Hatay´da elektrik kesiliyor"
Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay´ın sorunlarını parlamento gündemine taşımayı sürdürüyor.
"Ayrıştıran siyasete karşıyız"
"Ayrıştıran siyasete karşıyız"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, çok renkli bir coğrafyada yaşadıımızı ifade ederek, "Bulunduğumuz coğrafya birçok güzelliğe gebe.
Bir hanede 388 seçmen
Bir hanede 388 seçmen
31 Mart´ta yapılacak yerel seçimler
MHP´den, engelliye sandalye
MHP´den, engelliye sandalye
MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan ve yönetimi, kentte oturan ve iki yıldır engelli arabası olmadığı için dışarı çıkamadığı belirtilen Servet Ocak adlı yurttaşa tekerlekli sandalye hediye etti.
CHP´li gençlerden aday adayına destek
CHP´li gençlerden aday adayına destek
CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kazar, partisinin Defne Gençlik Kolları Başkanı Doğan Kara ve yönetim kurulları ile Antakya Defne Taraftarlar Derneği Üyeleri, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman´ı makamında ziyaret etti.
2000 öncesi esnafa erken emeklilik
2000 öncesi esnafa erken emeklilik
Hatay Milletvekili Güzelmansur, kanun teklifi verdi
İskenderun´da ittifak ziyareti
İskenderun´da ittifak ziyareti
CHP ile İYİ Parti arasında tavanda başlatılan ittifak çalışmaları tabanda da ziyaretlerle destekleniyor.
CHP´den ´poşet protestosu´
CHP´den ´poşet protestosu´
Samsun Milletvekili Zeybek, İskenderun´da görüşme yaptı
Başkan Yardımcısı Yavuz, görevinden ayrıldı
Başkan Yardımcısı Yavuz, görevinden ayrıldı
Yavuz: Bu karar, tamamen kendi özgür iradem ile benim tarafımdan alınmış tek taraflı bir karardır
Hatay´dan 12 ilçede adaylar görüşülmedi
Hatay´dan 12 ilçede adaylar görüşülmedi
CHP´nin, İskenderun, Arsuz, Defne, Samandağ, Erzin, Kumlu, Dörtyol, Belen, Hassa, Altınözü, Kırıkhan, Altınözü ve Yayladağı´nda adayları 15 Ocak´ta belirlemesi bekleniyor
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi