“Çabamız adaletli bir ülke için”
CHP´li adaylar cadde esnafını ziyaret etti
Tarih: 7.6.2018 12:33:03

CHP´nin milletvekili adayları Av. Suzan Şahin, Dr. Riyat Kırmızıoğlu ile Ecz. Dilan Bedir Kartal, düzenlenen program kapsamında İskenderun çarşı esnafını ziyaret etti, destek istedi. CHP´nin ikinci sıra vekil adayı Şahin, “CHP iktidarı için yollardayız” mesajını verirken, Kırmızıoğlu, çabalarının ‘ayrışmadan, adaletli bir ülke´ için olduğunu vurguladı.
CHP İskenderun ilçe yönetimi Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, kadın ve gençlik kollarının da katılımıyla milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında cadde esnafını ziyaret gerçekleştirildi.

Suzan Şahin: CHP iktidarı için yollardayız
İskenderun´daki esnaf ziyaretinde partisinin esnaf bakanlığı yönündeki hazırlıklarını da paylaşan Suzan Şahin, “CHP iktidarı için yollardayız” dedi. Ziyaretlerinde esnafın sorun ve beklentilerini de konuşan Şahin, esnafın ağır vergi ve prim borcu yükünün hafifletilmesi gerektiğini, yüksele faiz ve dövizden dolayı sermayenin de eridiğini söyledi. Şahin, esnafın Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında rahat nefes alacağını ve kazançlarına göre vergilendirileceğini belirtti.

Kırmızıoğlu: Esnaf Bakanlığı kurulacak
Esnaf ziyaretinde milletvekili adayı Riyat Kırmızıoğlu da partisinin esnafa adaletli vergi sistemi ve Esnaf Bakanlığı programını hatırlattı. CHP´nin geçmiş seçim dönemleri de dahil yayınladığı seçim bildirgelerinin aynı zamanda bir hükümet programı ortaya koyduğunu ifade eden Kırmızıoğlu, Ankara´da halkın öz evladı olarak en iyi şekilde temsil edeceğini vurguladı. Esnafın sıkıntılarını bir esnaf çocuğu olarak çok iyi bildiğini belirten Kırmızıoğlu, sadece esnafın değil toplumun tüm kesimlerinin barış, huzur ve refah içinde yaşayacağı bir Türkiye için çalıştıklarına vurguladı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çabamız adaletli ülke için
“Siyasi oyunlara izin vermeyeceğiz”
“Siyasi oyunlara izin vermeyeceğiz”
Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, son meclis toplantısında bütçede karşılığı olmasına karşın borçlanma talebinin reddedilmesi üzerine ‘ana muhalefet´ olarak adlandırdığı meclisin AKP grubuna yönelik kampanya başlattı.
"İskele, halka kapatılmak isteniyor"
"İskele, halka kapatılmak isteniyor"
HADO, seferlerin iskeleden yapılmasında ısrarcı.
Meclis, borçlanma yetkisini vermedi
Meclis, borçlanma yetkisini vermedi
Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, HBB Başkanlığının borçlanma yetkisi istediğini kabul etmedi. HBB Başkanı Lütü Savaş ise sosyal medya üzerinden karara tepki gösterdi.
"Kural ihlali görülen gemiler oldu mu?"
"Kural ihlali görülen gemiler oldu mu?"
Hatay Milletvekili Suzan Şahin, kentte kokusu nedeniyle rahatsızlık yaratan ve gdenizyoluyla gemilerle LimakPort´a getirilen ´Angus´ları soru önergeyle TBMM´ye taşıdı.
"Ekonomik kriz tablosu yok"
"Ekonomik kriz tablosu yok"
24 Haziran seçimlerine yönelik teşekkür ziyaretlerini sürdüren Hatay Milletvekili Hacı Bapram Türkoğlu, partisi AKP´nin Payas ilçe teşkilatı tarafından Karbeyaz mahallesinde düzenlediği kahvaltıda yöre sakinleriyle biraraya geldi.
"6+1 belediye"
"6+1 belediye"
Hatay Milletvekili ve CHP Genel Sekreter Yardımcısı Serkan Topal, yapılacak ilk yerel seçimde 24 Haziran´dan en çok veren Hatay´daki sadece üç ilçeyi değil, en az altı ilçe belediyesi ile Hatay Büyükşehir Belediyesini kazanacaklarını söyledi.
"Eğitim, 2071 hedefine ulaşmanın anahtarı"
"Eğitim, 2071 hedefine ulaşmanın anahtarı"
Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, ülkenin 2053 ve 2071 hedefine alaşmasının ahnahtarının eğitim olduğunu belirtti.
"İşadamları herşeyin farkında"
"İşadamları herşeyin farkında"
Özel´den meslek odası ve STK ziyareti
"Stadlardan Atatürk adı neden silindi?"
"Stadlardan Atatürk adı neden silindi?"
Hatay Milletvekili ve CHP Genel Sekreter Yardımcısı Serkan Topal, stadlardan kaldırılan Atatürk isminin geri verilmesini istedi. Stadyumlardan Atatürk isminin silinmesine tepki gösteren Hatay Milletvekili Serkan Topal “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” diyerek , sporu ahlaki bir değer olarak topluma sunan Atatürk´ün adının yenilenme bahane edilerek stadyumlardan silinmesinin manidar olduğunu belirterek, konuyu soru önergesiyle TBMM´ye taşıdı.
"CHP bir demokrasi mücadelesi veriyor"
"CHP bir demokrasi mücadelesi veriyor"
CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Hatay´dan seçilen CHP´li dört milletvekili olarak koordineli çalıştıklarını belirterek, "Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyetimizin sigortasıdır.
"Çocuklar, çakmak gazı kullanarak ölüyor"
"Çocuklar, çakmak gazı kullanarak ölüyor"
CHP milletvekili Güzelmansur, 09-15 yaş arasında yaygınlaştığını belirtti
"80 bin oyu HDP ve İyi Parti´ye kaydı"
"80 bin oyu HDP ve İyi Parti´ye kaydı"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, Hatay´da CHP tabanından yaklaşık 80 bin oyun HDP ve İYİ Parti´ye kaydığını belirtti.
Çolak´tan aday adaylık çıkışı
Çolak´tan aday adaylık çıkışı
Payas´ta 1989 ve 1994´te iki dönem belediye başkanlığı yapan Öztürk Çolak, İskenderun Belediye Başkanlığına CHP´den aday adayı olduğunu belirtti, İskenderun´a ilişkin önceliklerini ve siyaset tarzını gazetecilerle düzenlediği toplantıda ele aldı.
AKP´den ´oy teşekkürü´ ziyareti
AKP´den ´oy teşekkürü´ ziyareti
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran´da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve TBMM 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde yöre halkının verdiği desteğe, yaptığı ziyaretlerle teşekkür etmeyi sürdürüyor.
CHP´de ´danışma kurulu´ toplantısı
CHP´de ´danışma kurulu´ toplantısı
CHP İskenderun ilçe örgütü, parti binasında ´danışma kurulu toplantısı´ düzenledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi