“Çabamız adaletli bir ülke için”
CHP´li adaylar cadde esnafını ziyaret etti
Tarih: 7.6.2018 12:33:03

CHP´nin milletvekili adayları Av. Suzan Şahin, Dr. Riyat Kırmızıoğlu ile Ecz. Dilan Bedir Kartal, düzenlenen program kapsamında İskenderun çarşı esnafını ziyaret etti, destek istedi. CHP´nin ikinci sıra vekil adayı Şahin, “CHP iktidarı için yollardayız” mesajını verirken, Kırmızıoğlu, çabalarının ‘ayrışmadan, adaletli bir ülke´ için olduğunu vurguladı.
CHP İskenderun ilçe yönetimi Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, kadın ve gençlik kollarının da katılımıyla milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında cadde esnafını ziyaret gerçekleştirildi.

Suzan Şahin: CHP iktidarı için yollardayız
İskenderun´daki esnaf ziyaretinde partisinin esnaf bakanlığı yönündeki hazırlıklarını da paylaşan Suzan Şahin, “CHP iktidarı için yollardayız” dedi. Ziyaretlerinde esnafın sorun ve beklentilerini de konuşan Şahin, esnafın ağır vergi ve prim borcu yükünün hafifletilmesi gerektiğini, yüksele faiz ve dövizden dolayı sermayenin de eridiğini söyledi. Şahin, esnafın Muharrem İnce´nin cumhurbaşkanlığında rahat nefes alacağını ve kazançlarına göre vergilendirileceğini belirtti.

Kırmızıoğlu: Esnaf Bakanlığı kurulacak
Esnaf ziyaretinde milletvekili adayı Riyat Kırmızıoğlu da partisinin esnafa adaletli vergi sistemi ve Esnaf Bakanlığı programını hatırlattı. CHP´nin geçmiş seçim dönemleri de dahil yayınladığı seçim bildirgelerinin aynı zamanda bir hükümet programı ortaya koyduğunu ifade eden Kırmızıoğlu, Ankara´da halkın öz evladı olarak en iyi şekilde temsil edeceğini vurguladı. Esnafın sıkıntılarını bir esnaf çocuğu olarak çok iyi bildiğini belirten Kırmızıoğlu, sadece esnafın değil toplumun tüm kesimlerinin barış, huzur ve refah içinde yaşayacağı bir Türkiye için çalıştıklarına vurguladı.
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Çabamız adaletli ülke için
"İlk maddesi OHAL´in kaldırılması"
"İlk maddesi OHAL´in kaldırılması"
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Hatay mitingindeki konuşmasına başlamadan önce dün Şırnak´ta şehit düşenler arasında bir askerin Hataylı olduğunu bildirerek katılımcıları saygı duruşuna davet etti. İnce, ilk 100 günlük çalışma programını da Hatay mitinginde açıkladı.
"Payas, beni sahiplenmeli, ben Payas´ı"
"Payas, beni sahiplenmeli, ben Payas´ı"
CHP Hatay milletvekili adayı Suzan Şahin, seçim çalışmalarına Payas´ta devam etti.
Dingil: Seçimden zaferle çıkacağız
Dingil: Seçimden zaferle çıkacağız
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, seçim çalışmaları kapsamında Suçıkağı Mahallesi Muhtarı Mehmet Kurtar´ı ziyaret etti ve mahalle halkıyla bir araya geldi.
Hatay projelerini İTSO´da paylaştı
Hatay projelerini İTSO´da paylaştı
AKP Hatay milletvekili adayları Hüseyin Yayman ile Abdulkerim Güven, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası´nda (İTSO) yönetim kunulu ve meclis üyeleriyle biraraya geldi, hatay projelerini paylaştı.
CHP´nin seçim ziyareti
CHP´nin seçim ziyareti
CHP Hatay milletvekili adayları Suzan Şahin, Riyat Kırmızıoğlu ve Dilan Kartal, CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ve parti yöneticileri ile birlikte kentteki siyasi parti ve meslek odalarını ziyaret etti.
MHP´li Kaşıkçı: İttifakın sürmesini istiyoruz
MHP´li Kaşıkçı: İttifakın sürmesini istiyoruz
MHP Hatay milletvekili adayları Lütfi Kaşıkçı ve Orhan Mursaloğlu, partisinin Antakya İlçe Başkanı Niyazi Öztürk ve MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk, ile birlikte, Altınözü´nün Yarseli, Ziyaret, Mayadalı, Keskincik, Kansu, Toprakhisar ve Boynuyoğun mahallelerinde vatandaşla bir araya geldi.
HDP adaylarının esnaf ziyareti
HDP adaylarının esnaf ziyareti
HDP Hatay milletvekili adayları Barış Atay Mengüllüoğlu, Hülya Kavuk, Kerem Nalbant, Nihat Eraslan ve Naim Özbek, partilerinin il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Antakya´da esnaf ziyaretinde bulundu.
"Zihniyet devrimi şart"
"Zihniyet devrimi şart"
24 Haziran seçim çalışmalarının temposunu arttırarak sürdüren CHP Hatay milletvekili adayı M. Riyat Kırmızıoğlu, insana dokunmayı sürdürdüğünü söyledi.
M. İnce, bugün Hatay´da
M. İnce, bugün Hatay´da
CHP´nin 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, yapacağı miting için bugün Hatay´a geliyor. Defne´deki miting, saat 14.00´da Şükrü Güçlü Bulvarında, Sevgi parkı önünde yapılacak.
SP´li Çalışkan: Saadet Partisi mutlaka mecliste olmalı
SP´li Çalışkan: Saadet Partisi mutlaka mecliste olmalı
Saadet Partisi Hatay milletvekili adayları Belen ve İskenderun´da esnaf ve ev ziyaretlerinde yöre halkıyla buluştu.
"Hükümet sistemi, rejim değişikliği değil"
"Hükümet sistemi, rejim değişikliği değil"
AKP Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında dün gazetecilerle biraraya geldi.
HDP adayları ziyaretlerle destek istiyor
HDP adayları ziyaretlerle destek istiyor
HDP Hatay milletvekili adayları Barış Atay Mengüllüoğlu ve Hülya Kavuk, seçim çalışmaları kapsamında Çekmece Motorlu taşıt kooperatifi ve Nahırlı Derneği ziyaret etti, Aknehir´de halk toplantısı düzenledi
VP adaylarından esnaf ziyareti
VP adaylarından esnaf ziyareti
Vatan Partisi (VP) Hatay milletvekili adayları Gönül Gökkan, Emrah Koçak ve Ali Erdem Köz, seçim çalışmalarını Kırıkhan ve Hassa´da bildiri dağıtıp, esnaf ziyareti ile sürdürdü. VP milletvekili adayı Gökkan, vatandaş ve esnaftan oy istedi ve “Bizi desteklerseniz, esnaf ve üreticimize ilişkin programlarla sorunlarınızı çözeriz” dedi
İYİ Parti adaylarından hastalara ziyaret
İYİ Parti adaylarından hastalara ziyaret
İyi Parti Hatay milletvekili adayları, bayramda İskenderun Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret edip, geçmiş olsun dileğini ilettve bayramlarını kutladı.
AKP´li Yayman: Meclis çoğunluğu şart
AKP´li Yayman: Meclis çoğunluğu şart
AKP Hatay milletvekili adayı Hüseyin Yayman, güçlü bir cumhurbaşkanlığı sistemi için meclis çoğunluğunun şart oldugunu söyledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi