´Çay saati´ çadırında destek istemi
Antakya´da AKP ilçe başkanlığı tarafından ´İftar sonrası çay saati” çadırı kuruldu.
Tarih: 9.6.2018 11:06:08

Antakya/SES

Çadırı ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, vatandaşlarla sohbet etti. Kimyeci, 24 Haziran´da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP milletvekillerine desteklerini beklediklerini ifade etti.
24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere Altınçay Mahallesinde Melahat Tosun ve ailesini ziyaret eden Kimyeci, ev ev, kapı kapı gezerek vatandaşı seçim hakkında bilgilendirdiklerini ifade etti. Kimyeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın açıkladığı seçim manifestosu, hedefler ve Hükümetin icraatları hakkında bilgi verdi ve seçimi Türk milletinin dönüm noktası olarak ifade etti.
Antakya Belediyesi tarafından Esenlik Mahallesinde düzenlenen iftara AKP Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, partinin Hatay milletvekili adayları Hüseyin Yayman ve Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte katılan Kimyeci, şu değerledirmede bulundu: "Bir mübarek Ramazan gününde daha sizlerle bir arada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Daha nice Ramazanlarda bir ve beraber olmayı tüm kalbimle niyaz ediyorum. Sizlerin duaları ve destekleriyle son 16 yılda ülkemizin kalkınması konusunda hayatın her alanında sosyal, ekonomi, sağlık gibi konularda her açıdan ülkemizin gelişmesini sağlayan, ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, elde ettiğimiz tüm kazanımları önce korumak sonra da daha ileriye taşımak için Cumhurbaşkanımıza oylarımızla destek olacağız. Hatay´da 11, Türkiye´de ise 600 milletvekilini Meclis´e göndermek için de oy desteğimizi vereceğiz. Verdiğiniz destekler ve dualar için şükranlarımı sunuyorum.”
Kimyeci, Zenginler Mahallesi sakinlerinden Mehmet Durmuş Hamderi´nin evinde de yöre sakinleriyle buluşup, seçim değerlendirmesi yaptı .
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İsmail Kimyeci
“Siyasi oyunlara izin vermeyeceğiz”
“Siyasi oyunlara izin vermeyeceğiz”
Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, son meclis toplantısında bütçede karşılığı olmasına karşın borçlanma talebinin reddedilmesi üzerine ‘ana muhalefet´ olarak adlandırdığı meclisin AKP grubuna yönelik kampanya başlattı.
"İskele, halka kapatılmak isteniyor"
"İskele, halka kapatılmak isteniyor"
HADO, seferlerin iskeleden yapılmasında ısrarcı.
Meclis, borçlanma yetkisini vermedi
Meclis, borçlanma yetkisini vermedi
Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, HBB Başkanlığının borçlanma yetkisi istediğini kabul etmedi. HBB Başkanı Lütü Savaş ise sosyal medya üzerinden karara tepki gösterdi.
"Kural ihlali görülen gemiler oldu mu?"
"Kural ihlali görülen gemiler oldu mu?"
Hatay Milletvekili Suzan Şahin, kentte kokusu nedeniyle rahatsızlık yaratan ve gdenizyoluyla gemilerle LimakPort´a getirilen ´Angus´ları soru önergeyle TBMM´ye taşıdı.
"Ekonomik kriz tablosu yok"
"Ekonomik kriz tablosu yok"
24 Haziran seçimlerine yönelik teşekkür ziyaretlerini sürdüren Hatay Milletvekili Hacı Bapram Türkoğlu, partisi AKP´nin Payas ilçe teşkilatı tarafından Karbeyaz mahallesinde düzenlediği kahvaltıda yöre sakinleriyle biraraya geldi.
"6+1 belediye"
"6+1 belediye"
Hatay Milletvekili ve CHP Genel Sekreter Yardımcısı Serkan Topal, yapılacak ilk yerel seçimde 24 Haziran´dan en çok veren Hatay´daki sadece üç ilçeyi değil, en az altı ilçe belediyesi ile Hatay Büyükşehir Belediyesini kazanacaklarını söyledi.
"Eğitim, 2071 hedefine ulaşmanın anahtarı"
"Eğitim, 2071 hedefine ulaşmanın anahtarı"
Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, ülkenin 2053 ve 2071 hedefine alaşmasının ahnahtarının eğitim olduğunu belirtti.
"İşadamları herşeyin farkında"
"İşadamları herşeyin farkında"
Özel´den meslek odası ve STK ziyareti
"Stadlardan Atatürk adı neden silindi?"
"Stadlardan Atatürk adı neden silindi?"
Hatay Milletvekili ve CHP Genel Sekreter Yardımcısı Serkan Topal, stadlardan kaldırılan Atatürk isminin geri verilmesini istedi. Stadyumlardan Atatürk isminin silinmesine tepki gösteren Hatay Milletvekili Serkan Topal “Ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim” diyerek , sporu ahlaki bir değer olarak topluma sunan Atatürk´ün adının yenilenme bahane edilerek stadyumlardan silinmesinin manidar olduğunu belirterek, konuyu soru önergesiyle TBMM´ye taşıdı.
"CHP bir demokrasi mücadelesi veriyor"
"CHP bir demokrasi mücadelesi veriyor"
CHP Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir, Hatay´dan seçilen CHP´li dört milletvekili olarak koordineli çalıştıklarını belirterek, "Cumhuriyet Halk Partisi, Cumhuriyetimizin sigortasıdır.
"Çocuklar, çakmak gazı kullanarak ölüyor"
"Çocuklar, çakmak gazı kullanarak ölüyor"
CHP milletvekili Güzelmansur, 09-15 yaş arasında yaygınlaştığını belirtti
"80 bin oyu HDP ve İyi Parti´ye kaydı"
"80 bin oyu HDP ve İyi Parti´ye kaydı"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, Hatay´da CHP tabanından yaklaşık 80 bin oyun HDP ve İYİ Parti´ye kaydığını belirtti.
Çolak´tan aday adaylık çıkışı
Çolak´tan aday adaylık çıkışı
Payas´ta 1989 ve 1994´te iki dönem belediye başkanlığı yapan Öztürk Çolak, İskenderun Belediye Başkanlığına CHP´den aday adayı olduğunu belirtti, İskenderun´a ilişkin önceliklerini ve siyaset tarzını gazetecilerle düzenlediği toplantıda ele aldı.
AKP´den ´oy teşekkürü´ ziyareti
AKP´den ´oy teşekkürü´ ziyareti
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 24 Haziran´da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve TBMM 27. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde yöre halkının verdiği desteğe, yaptığı ziyaretlerle teşekkür etmeyi sürdürüyor.
CHP´de ´danışma kurulu´ toplantısı
CHP´de ´danışma kurulu´ toplantısı
CHP İskenderun ilçe örgütü, parti binasında ´danışma kurulu toplantısı´ düzenledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi