´Çay saati´ çadırında destek istemi
Antakya´da AKP ilçe başkanlığı tarafından ´İftar sonrası çay saati” çadırı kuruldu.
Tarih: 9.6.2018 11:06:08

Antakya/SES

Çadırı ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, vatandaşlarla sohbet etti. Kimyeci, 24 Haziran´da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP milletvekillerine desteklerini beklediklerini ifade etti.
24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere Altınçay Mahallesinde Melahat Tosun ve ailesini ziyaret eden Kimyeci, ev ev, kapı kapı gezerek vatandaşı seçim hakkında bilgilendirdiklerini ifade etti. Kimyeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın açıkladığı seçim manifestosu, hedefler ve Hükümetin icraatları hakkında bilgi verdi ve seçimi Türk milletinin dönüm noktası olarak ifade etti.
Antakya Belediyesi tarafından Esenlik Mahallesinde düzenlenen iftara AKP Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, partinin Hatay milletvekili adayları Hüseyin Yayman ve Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte katılan Kimyeci, şu değerledirmede bulundu: "Bir mübarek Ramazan gününde daha sizlerle bir arada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Daha nice Ramazanlarda bir ve beraber olmayı tüm kalbimle niyaz ediyorum. Sizlerin duaları ve destekleriyle son 16 yılda ülkemizin kalkınması konusunda hayatın her alanında sosyal, ekonomi, sağlık gibi konularda her açıdan ülkemizin gelişmesini sağlayan, ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, elde ettiğimiz tüm kazanımları önce korumak sonra da daha ileriye taşımak için Cumhurbaşkanımıza oylarımızla destek olacağız. Hatay´da 11, Türkiye´de ise 600 milletvekilini Meclis´e göndermek için de oy desteğimizi vereceğiz. Verdiğiniz destekler ve dualar için şükranlarımı sunuyorum.”
Kimyeci, Zenginler Mahallesi sakinlerinden Mehmet Durmuş Hamderi´nin evinde de yöre sakinleriyle buluşup, seçim değerlendirmesi yaptı .
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İsmail Kimyeci
“Yayladağı kapısı açılmalı”
“Yayladağı kapısı açılmalı”
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Suriye´de süren iç savaşın ve iktidarın izlediği yanlış Suriye politikasının en derinden etkilediği ilin Hatay olduğunu belirtti.
“Yerel seçim dönüm noktası olacak”
“Yerel seçim dönüm noktası olacak”
Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, ‘Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi kapsamında, yeni başkanlık sistemi yürütme şekli ile daha hızlı hizmet üretilen yönetim şeklinde´ gerçekleşecek ilk seçim özelliğiyle Mart 2019´da yapılacak yerel seçimlerin Türkiye için bir dönüm noktası olacağını belirtti.
HKP´den İsrail saldırısına tepki
HKP´den İsrail saldırısına tepki
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) Hatay il örgütü, İsrail´in Filistinlilere yönelik saldırısı sonucu 7 Filistinlinin yaşamını yitirmesine ilişkin yazılı değerlendirmede bulundu.
Kaşıkçı: Otoban, ilde ücretsiz olsun
Kaşıkçı: Otoban, ilde ücretsiz olsun
Kaşıkçı, İskenderun-Erzin arasının çevre yolu olmasını istedi
MHP´li kadınlardan seçim toplantısı
MHP´li kadınlardan seçim toplantısı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay İl Kadın Kolları, 2019´da yapılacak olan yerel seçimlere yönelik istişare toplantısı düzenledi.
CHP´nin seçim çıkışını İskenderun´dan başlattı
CHP´nin seçim çıkışını İskenderun´dan başlattı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Hatay İl yönetimi, Mart 2019´da yapılması beklenen yerel seçimlere yönelik çıkışını İskenderun´dan başlattı.
Kaynak kitapları sordu
Kaynak kitapları sordu
Kaşıkçı´dan önerge
Bozdoğan CHP´den aday adayı
Bozdoğan CHP´den aday adayı
İskenderun´da CHP´nin önde gelen isimlerinden işadamı ve sanayici Bülent Bozdoğan İskenderun Belediye Başkanlığına aday adaylığını ilçe örgütünde gerçekleştirdiği toplantıda açıkladı.
Savaş adaylık için ´davet´ bekleyecek
Savaş adaylık için ´davet´ bekleyecek
HBB Başkanı Savaş, 2019´da yapılacak yerel yönetim seçimleri öncesinde de aday adayı olmayacağı yönünde mesaj verdi
Culha: Yeniden adayım
Culha: Yeniden adayım
“Henüz misyonumu tamamlamadım” diyen Culha, önümüzdeki dönemde Karaağaç´a kültür merkezi ile imar mağduriyetlerinin giderilmesinin ise öncelikleri olacağını söyledi.
Orman yangınları Meclis gündeminde
Orman yangınları Meclis gündeminde
Güzelmansur, "son 5 yılda Hatay´da kaç hektar yandı?" sorusunu yöneltti
Yayman: Parti değil, koşullar değişti
Yayman: Parti değil, koşullar değişti
Hatay Milletvekili ve ve AKP Tanıtım-Medya Başkan Yardımcısı Hüseyin Yayman, partisinin değil, toplumsal ve politik koşullar değiştiğini belirtti.
"Aramızda 30-40 yıllık entelektüel fark var"
"Aramızda 30-40 yıllık entelektüel fark var"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, ülkedeki esas problemin cari açık olduğunu savundu.
N.Akkülah CHP´den aday adayı
N.Akkülah CHP´den aday adayı
İskenderun Belediye Başkanı olmayı amaçlıyor
Yabancıya satış, Meclis gündeminde
Yabancıya satış, Meclis gündeminde
CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, son 10 yılda Türkiye´den gayrimenkul edinen yabancı sayısını ve edindikleri gayrimenkulün toplam büyüklüğünü verdiği soru önergesiyle Meclis gündemine taşıdı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi