´Çay saati´ çadırında destek istemi
Antakya´da AKP ilçe başkanlığı tarafından ´İftar sonrası çay saati” çadırı kuruldu.
Tarih: 9.6.2018 11:06:08

Antakya/SES

Çadırı ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, vatandaşlarla sohbet etti. Kimyeci, 24 Haziran´da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP milletvekillerine desteklerini beklediklerini ifade etti.
24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere Altınçay Mahallesinde Melahat Tosun ve ailesini ziyaret eden Kimyeci, ev ev, kapı kapı gezerek vatandaşı seçim hakkında bilgilendirdiklerini ifade etti. Kimyeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın açıkladığı seçim manifestosu, hedefler ve Hükümetin icraatları hakkında bilgi verdi ve seçimi Türk milletinin dönüm noktası olarak ifade etti.
Antakya Belediyesi tarafından Esenlik Mahallesinde düzenlenen iftara AKP Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, partinin Hatay milletvekili adayları Hüseyin Yayman ve Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte katılan Kimyeci, şu değerledirmede bulundu: "Bir mübarek Ramazan gününde daha sizlerle bir arada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Daha nice Ramazanlarda bir ve beraber olmayı tüm kalbimle niyaz ediyorum. Sizlerin duaları ve destekleriyle son 16 yılda ülkemizin kalkınması konusunda hayatın her alanında sosyal, ekonomi, sağlık gibi konularda her açıdan ülkemizin gelişmesini sağlayan, ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, elde ettiğimiz tüm kazanımları önce korumak sonra da daha ileriye taşımak için Cumhurbaşkanımıza oylarımızla destek olacağız. Hatay´da 11, Türkiye´de ise 600 milletvekilini Meclis´e göndermek için de oy desteğimizi vereceğiz. Verdiğiniz destekler ve dualar için şükranlarımı sunuyorum.”
Kimyeci, Zenginler Mahallesi sakinlerinden Mehmet Durmuş Hamderi´nin evinde de yöre sakinleriyle buluşup, seçim değerlendirmesi yaptı .
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İsmail Kimyeci
CHP aday açıklamasını ´erteledi´
CHP aday açıklamasını ´erteledi´
CHP, 31 Mart yerel seçimlerine katılacak Hatay´ın 12 ilçesindeki adayını açıklamayı sekiz gün erteledi. CHP Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ve Parti Meclisinin (PM), 12 ilçedeki adayı 24 Ocak Perşembe günü açıklaması bekleniyor.
Listeler askıdan iniyor
Listeler askıdan iniyor
Yerel seçimlerde oy kullanacaklar seçmen isimini yazdırabilecek
"Boş araziye 380 seçmen"
"Boş araziye 380 seçmen"
31 Mart Pazar günü yapılacak ve ´ittifaklarla´ gidilecek yerel seçimlere ilişkin değerlendirmede bulunan Hatay Büyükşehir Belediye (HBB) Başkanı Lütfü Savaş, "Hem millet ittifakının hem de cumhur ittifakının olduğu çok önemli bir seçime giriyoruz.
"Krizin çaresi üretim"
"Krizin çaresi üretim"
CHP ekonomiden sorumlu genel başkan yardımcılığının Türkiye´de yaşanan ekonomik krizin etkilerinin illere yansımalarını belirlemek amacıyla oluşturduğu ‘Ekonomi Masası´ çalışmaları doğrultusunda, Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Isparta´da görüşmelerde bulundu.
´Sınır kapısı açılsın´
´Sınır kapısı açılsın´
Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, TSK ve ÖSO güçlerinin işbirliğiyle Suriye´nin Afrin bölgesine düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı kapsamında Afrin bölgesinde Zeytin Dalı Sınır Kapısı´nın oluşturulmasını ve buranın ticarete açılmasını istedi.
"21. yüzyılda Hatay´da elektrik kesiliyor"
"21. yüzyılda Hatay´da elektrik kesiliyor"
Hatay Milletvekili Serkan Topal, Hatay´ın sorunlarını parlamento gündemine taşımayı sürdürüyor.
"Ayrıştıran siyasete karşıyız"
"Ayrıştıran siyasete karşıyız"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, çok renkli bir coğrafyada yaşadıımızı ifade ederek, "Bulunduğumuz coğrafya birçok güzelliğe gebe.
Bir hanede 388 seçmen
Bir hanede 388 seçmen
31 Mart´ta yapılacak yerel seçimler
MHP´den, engelliye sandalye
MHP´den, engelliye sandalye
MHP Defne İlçe Başkanı Ferit Kaplan ve yönetimi, kentte oturan ve iki yıldır engelli arabası olmadığı için dışarı çıkamadığı belirtilen Servet Ocak adlı yurttaşa tekerlekli sandalye hediye etti.
CHP´li gençlerden aday adayına destek
CHP´li gençlerden aday adayına destek
CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Ali Kemal Kazar, partisinin Defne Gençlik Kolları Başkanı Doğan Kara ve yönetim kurulları ile Antakya Defne Taraftarlar Derneği Üyeleri, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman´ı makamında ziyaret etti.
2000 öncesi esnafa erken emeklilik
2000 öncesi esnafa erken emeklilik
Hatay Milletvekili Güzelmansur, kanun teklifi verdi
İskenderun´da ittifak ziyareti
İskenderun´da ittifak ziyareti
CHP ile İYİ Parti arasında tavanda başlatılan ittifak çalışmaları tabanda da ziyaretlerle destekleniyor.
CHP´den ´poşet protestosu´
CHP´den ´poşet protestosu´
Samsun Milletvekili Zeybek, İskenderun´da görüşme yaptı
Başkan Yardımcısı Yavuz, görevinden ayrıldı
Başkan Yardımcısı Yavuz, görevinden ayrıldı
Yavuz: Bu karar, tamamen kendi özgür iradem ile benim tarafımdan alınmış tek taraflı bir karardır
Hatay´dan 12 ilçede adaylar görüşülmedi
Hatay´dan 12 ilçede adaylar görüşülmedi
CHP´nin, İskenderun, Arsuz, Defne, Samandağ, Erzin, Kumlu, Dörtyol, Belen, Hassa, Altınözü, Kırıkhan, Altınözü ve Yayladağı´nda adayları 15 Ocak´ta belirlemesi bekleniyor
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi