´Çay saati´ çadırında destek istemi
Antakya´da AKP ilçe başkanlığı tarafından ´İftar sonrası çay saati” çadırı kuruldu.
Tarih: 9.6.2018 11:06:08

Antakya/SES

Çadırı ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci ve AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, vatandaşlarla sohbet etti. Kimyeci, 24 Haziran´da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP milletvekillerine desteklerini beklediklerini ifade etti.
24 Haziran seçimleri hakkında bilgilendirmede bulunmak üzere Altınçay Mahallesinde Melahat Tosun ve ailesini ziyaret eden Kimyeci, ev ev, kapı kapı gezerek vatandaşı seçim hakkında bilgilendirdiklerini ifade etti. Kimyeci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın açıkladığı seçim manifestosu, hedefler ve Hükümetin icraatları hakkında bilgi verdi ve seçimi Türk milletinin dönüm noktası olarak ifade etti.
Antakya Belediyesi tarafından Esenlik Mahallesinde düzenlenen iftara AKP Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, AKP Antakya İlçe Başkanı Ramazan Alpaslan, partinin Hatay milletvekili adayları Hüseyin Yayman ve Sabahat Özgürsoy Çelik ile birlikte katılan Kimyeci, şu değerledirmede bulundu: "Bir mübarek Ramazan gününde daha sizlerle bir arada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Daha nice Ramazanlarda bir ve beraber olmayı tüm kalbimle niyaz ediyorum. Sizlerin duaları ve destekleriyle son 16 yılda ülkemizin kalkınması konusunda hayatın her alanında sosyal, ekonomi, sağlık gibi konularda her açıdan ülkemizin gelişmesini sağlayan, ülkemizde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştiren, elde ettiğimiz tüm kazanımları önce korumak sonra da daha ileriye taşımak için Cumhurbaşkanımıza oylarımızla destek olacağız. Hatay´da 11, Türkiye´de ise 600 milletvekilini Meclis´e göndermek için de oy desteğimizi vereceğiz. Verdiğiniz destekler ve dualar için şükranlarımı sunuyorum.”
Kimyeci, Zenginler Mahallesi sakinlerinden Mehmet Durmuş Hamderi´nin evinde de yöre sakinleriyle buluşup, seçim değerlendirmesi yaptı .
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: İsmail Kimyeci
Hatay´da kardeşlik dili ağır basıyor
Hatay´da kardeşlik dili ağır basıyor
HDP Hatay milletvekili adayı Hülya Kavuk, iktidarın ´ötekileştirme dili´nin, her yere yansıdığını, bunun kullanılan dilde de görüldüğünü söyledi.
AK Parti döneminde esnafa kredi ve destek verildi
AK Parti döneminde esnafa kredi ve destek verildi
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, partisi AKP´nin Hatay milletvekili adayları ve AKP İlçe Başkanı Bestami Bilgili ile birlikte kentte esnaf ziyaretinde bulundu. AKP heyeti, İskenderun Balık Semt Pazarı ve Raif Paşa caddesindeki, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.
Türkiye, önemli bir kararın eşiğinde
Türkiye, önemli bir kararın eşiğinde
CHP Hatay milletvekili adayı Suzan Şahin, seçim çalışmalarına ziyaretlerle devam ediyor.
SP´li Çalışkan: Seçim işbirliği en çok SP´ye yarayacak
SP´li Çalışkan: Seçim işbirliği en çok SP´ye yarayacak
Saadet Partisi (SP) Hatay milletvekili adayları seçim çalışmalarını Kırıkhan ve Altınözü´nde sürdürdü.
Sandıkları kadınlara emanet etti
Sandıkları kadınlara emanet etti
İskenderun seçim bürosu açılışında ülkede 2 milyon 500 bin yeni seçmenin bulunduğunu anımsatan Buldan, gençlerden oy istedi ve sandıkları kadınlara emanet etti. Buldan, “Bizi ayakta tutan gençlik ve kadınlar, analardır. Bütün sandıkları kadınlara emanet ediyorum” dedi.
"Vatan Partisinin iktidar günleri geldi"
"Vatan Partisinin iktidar günleri geldi"
Vatan Partisi (VP) Hatay milletvekili adayları, Payas sanayi sitesinde esnfa gezisi yaptı, partisine destek istedi.
Özel, cumhurbaşkanı adaylarını eleştirdi
Özel, cumhurbaşkanı adaylarını eleştirdi
Buluttepe´de seçmenleriyle buluşan, çocuklara oyuncak dağıtan AKP Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel, seçmeni sandığa gitmeye davet etti.
´Tek adam´ rejimini yıkmak seçimle mümkün
´Tek adam´ rejimini yıkmak seçimle mümkün
Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, 24 Haziran´da yapılacak Cumhurbaşkanı ve TBMM 27. dönem milletvekili seçimi içalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.
Sürecin neredeyse sonlarındayız
Sürecin neredeyse sonlarındayız
24 Haziran´da yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri kapsamında Hatay´a gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı Özgür Özel, ülkenin sorunlarını 25 Haziraün sabahı çözeceklerini ifade etti.
“Biz kimseye kardeşliğimizi borç vermeyiz”
“Biz kimseye kardeşliğimizi borç vermeyiz”
CHP Hatay Milletvekili 5. sıra adayı Dr. M. Riyat Kırmızıoğlu, seçim bölgesinde partisinin projelerini paylaştı, Arsuzlu seçmenden adayına sahip çıkmasını istedi.
Dingil, muhtarlardan destek istedi
Dingil, muhtarlardan destek istedi
24 Haziran seçimleri kapsamında çalışmalarını arttıran siyasi parti ve adaylar, hata sonu da seçime yönelik ziyaretlerde bulundu. Belediye başkanları da partileri ve adaylarına destek çalışmalarına katıldı.
Korkak siyaset yapmayacağız
Korkak siyaset yapmayacağız
AKP Hatay milletvekili adayı Abdulkerim Güven, seçilip, parlamentoda görev almaları halinde cesur siyaset yapacaklarını söyledi.
Adayların esnaf ziyareti yoğunlaştı
Adayların esnaf ziyareti yoğunlaştı
24 Haziran seçimlerine yaklaşıldıkça siyasetçeki hareketlilik de artıyor. Seçimlere katılacak parti ve adaylar, ziyaret trafiğini hızlandırdı. Adayların bugünlerde gittikleri yerler arasında esnaf, sanayi esnafı ve pazar esnafı bulunuyor.
“Çözüm olmayan yerde ekonomi iyi olmaz”
“Çözüm olmayan yerde ekonomi iyi olmaz”
CHP Hatay Milletvekili Adayı Mehmet Güzelmansur, seçim çalışmaları kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretlerde Türkiye´de eğitim, tarım, sanayi, üretim ile esnafın zor durumda oluduğunu belirterek, “Çözüm olmayan yerde ekonomi iyi olmaz” dedi.
"Ak Parti öncesi Türkiye ile şimdi arasında fark var"
"Ak Parti öncesi Türkiye ile şimdi arasında fark var"
AKP Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel, seçim çalışmalarını İskenderun´un Bekbele ve Fatih mahallelerinde sürdürdü. Özel, iftara da katıldığı ziyaretlerinde AKP iktidarından önceki Türkiye ile ´Yeni Türkiye´ arasındaki kalın bir çizgi ve fark bulunduğunu ifade etti ve bu konudaki görüşünü anlattı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi