Güler: 31 Mart yerel kalkınmanın adı olacak
AKP´li İbrahim Güler´e göre, önümüzdeki yıllara mührü ´Cumhur´a inanmış kadroların vuracak
Tarih: 16.3.2019 08:51:58

´Cumhur İttifakı´nın Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı AKP´li İbrahim Güler, önümüzdeki yıllara mührü ´Cumhur´a inanmış kadroların vuracağını, çağlara meydan okuyarak yürüdüklerini ifade etti ve "Bu milli ve yerli ittifak çatısı altında birlik ve beraberliğimiz ile tüm ulusal ve uluslararası problemlerinde üstesinden geleceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" değerlendirmesini yaptı. AKP HBB adayı Güler, Erzin´de yaptığı seçim çalışmasında, CHP standını ziyaret ederek seçim çalışması yapanlarla sohbet edip, başarı diledi ve ikram edilen portakal suyunu içti.

Seçim çalışmalarını sürdüren AKP HBB adayı Güler, ülkenin zor bir döneme tanıklık ettiğini belirtti ve şöyle konuştu: "Çağlara meydan okuyarak yürüyoruz. Bir taraftan terör, diğer bir taraftan ekonomik saldırılar ve bir çok entrikalar ile ülkemizin ilerlemesini durdurmak için yapılan sinsi tehditler ile uğraşıyoruz. Allah´ın izni ve milletimizin desteğiyle bugüne kadar bu saldırıları bir bir püskürtmeyi başardık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli´nin temellerini attığı Cumhur İttifakı çatısı altındaki birlik ve beraberliğimiz ile tüm ulusal ve uluslararası problemlerinde üstesinden geleceğimizden de kimsenin şüphesi olmasın. 31 Mart Hatay´da yerel kalkınmanın adı olacaktır. 31 Mart´ın, Türkiye ve Hatay için önemi büyüktür. Milletimiz ve Hatay için bir milat olacaktır. Hatay 31 Mart´ta yalan ve takiye ile siyaset yapanlara en güzel cevabı verecektir. Biz 31 Marttan sonra parti rozetimizi çıkarıp Hataylı rozetimizi takacağız ve 15 İlçeye de eşit hizmet götüreceğiz. Parti ayırımı yapmadan oy verdi ya da vermedi sorgulamasını yapmadan adaletli davranarak Hatay´ı bir bütün olarak değerlendireceğiz. Hizmetten mahrum bırakı- lan bir Hatay var önümüzde. Baktığınız zaman yollar, alt yapı, üst yapı, mezbahane, sivrisinekle mücadele dâhil hepsi konuştuğumuz konular. Ne yazık ki beş yılda bir adım ilerlemeyen Hatay´da hala alt yapı ve suyu konuşuyoruz. Bir kentte yapılan hizmetlerin yüzde 83´ü büyükşehrin, büyükşehrin bütçesi yüzde 60 yani bu da yılda 1,5 katrilyona mukabil oluyor. Bu para ile ne yapıldı, hiçbir şey. Peki bu bütçe ne oldu? Bu kadar mazeret, bu kadar hikaye, bu kadar yalan, dolan sonunda bu para ne oldu?”

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Güler Mart yerel kalkınmanın olacak
Onlar belediyecilik yapamaz
Onlar belediyecilik yapamaz
DP İskenderun Belediye Başkan adayı Mete Aslan, öncek akşam kentin Çay mahallesinde miting düzenledi, kentteki esnafı gezdi ve destek istedi.
"Yeni nesil pazar projeleri hazır"
"Yeni nesil pazar projeleri hazır"
´Cumhur İttifakı´nın İskenderun Belediye Başkan adayı Fatih Tosyalı, seçim çalışmalarını semt pazarları ve esnaf gezisiyle sürdürdü.
VP´den üreticiye destek sözü
VP´den üreticiye destek sözü
Vatan Partisi (VP) Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yunus Özgür Yıldırım ve Antakya Belediye Başkan adayı Mehmet Çokluk, seçim çalışmalarını tarım alanları ve Küçük Dalyan bölgesinde sürdürdü.
Fabrikaya seçim ziyareti
Fabrikaya seçim ziyareti
CHP Arsuz Belediye Başkan adayı Asaf Güven, İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Şampiyon Filtre´yi ziyaret etti.
"Hizmet için değişim yapacağız"
"Hizmet için değişim yapacağız"
´Cumhur İttifakı´nın İskenderun Belediye Başkan adayı Fatih Tosyalı, seçim çalışmaları kapsamında sebze hali esnafını ziyaret edip, seçilmesi halinde yapacağı projelerini anlattı.
"Önce huzur, sonra hizmet"
"Önce huzur, sonra hizmet"
Şahutoğlu´ndan mahalle gezisi
"Kent menfaatlerinin mücadelesini veriyorum"
"Kent menfaatlerinin mücadelesini veriyorum"
DP İskenderun Belediye Başkan adayı Mete Aslan, seçim çalışmalarına devam ediyor.
"Herkesle bir araya gelen tek partiyiz"
"Herkesle bir araya gelen tek partiyiz"
Saadet Partisi (SP) Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Yıldız, birliği, beraberliği sağlayacak adaylar ve söylemlerle seçime katıldıklarını ve ülkenin Türkiye´nin teminatı olduklarını belirterek, "Herkesle bir araya gelen tek partiyiz” dedi.
"Millete diz çöktürmek isteyen güçler var"
"Millete diz çöktürmek isteyen güçler var"
´Cumhur ittifakı´nın Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı AKP´li İbrahim Güler, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
"Seçeceğiniz şoför acemi olursa o iş olmaz"
"Seçeceğiniz şoför acemi olursa o iş olmaz"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP adayı Lütfü Savaş, Antakya´nın Narlıca Mahallesi´nde ´Millet İttifakı´nın seçim ofisinin açılışını yaptı.
“Barış ve sevgiyle kenetlenmeye ihtiyacımız var”
“Barış ve sevgiyle kenetlenmeye ihtiyacımız var”
Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, İskenderun Birlik Platformu tarafından düzenlenen etkinlikte, “Bizim bu kentte önce birliğe, beraberliğe, barışa, sevgi ile birbirimize kenetlenmeye ihtiyacımız var” dedi.
"İnsancıl kentler yaratacağız"
"İnsancıl kentler yaratacağız"
Vatan Partisi (VP) Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Yunus Özgür Yıldırım, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Güven´den ´şeffaflık ve katılımcılık´ sözü
Güven´den ´şeffaflık ve katılımcılık´ sözü
Arsuz için kurulan gönül bağını birlikte güçlendirme çağrısında bulunan Millet İttifakı´nın CHP´li Belediye Başkan adayı Dr. Asaf Güven, seçmenine şeffaflık, dürüstlük, katılımcılık, eşitlik sözü verdi, başlatılan hizmetleri ‘üzerine ekleyerek sürdüreceklerini kaydetti.
‘Kapı altından bildiri´ uyarısı
‘Kapı altından bildiri´ uyarısı
31 Mart seçimlerinde İskenderun İttifakı sloganıyla yola çıkan Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Mete Aslan, seçim sabahına kadar hakkında öne sürülebilecek iddialara inanılmamasını istedi, kapı altından dağıtılabilecek bildiri uyarısında bulundu.
"Kinle, nefretle bir toplumu yönetemezsiniz"
"Kinle, nefretle bir toplumu yönetemezsiniz"
Seçim çalışmaları kapsamında Hatay´a gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Defne Uğur Mumcu Meydanı´nda Hataylılara seslendi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi