Güzelmansur: Hatay´ın sorunlarını çözmeye kararlıyız”
Ziyaretlerde çalışma programı ve hedeflerini anlatan CHP´nin birinci sıra milletvekili adayı Mehmet Güzelmansur, “Hatay için tüm sorunları çözmeye kararlıyız” dedi.
Tarih: 8.6.2018 10:07:54

CHP Hatay milletvekili adayları, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Erken Genel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ziyaretiyle sürdürüyor. Ziyaretlerde çalışma programı ve hedeflerini anlatan birinci sıra milletvekili adayı Mehmet Güzelmansur, “Hatay için tüm sorunları çözmeye kararlıyız” dedi.
CHP Milletvekili Adayları Mehmet Güzelmansur, Serkan Topal, Bilgen Duman, il ve ilçe yöneticileri ile meclis üyelerinin katılımıyla kanaat önderi Sedat Bilgin, Yütaş Kooperatifi, Hatay Gazeteciler Cemiyeti, Antakya Gazeteciler Cemiyeti, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesi, Eğitim-Sen Hatay Şubesi, Affan Kıraathanesi, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarlığı, Havra, Hatay Tabip Odası, Hatay Diş Hekimleri Odası ve Akasya Mahallesi´ni ziyaret etti. Ziyaretler yaptığı konuşmada CHP adayı Mehmet Güzelmansur, huzuru yeniden oluşturacaklarını belirtti. Güzelmansur, “Türkiye´de ve Hatay´da insanlar sıkıntılı bir dönemden geçiyor. Vatandaşların etnik kökeni, dini inancı, yaşam tarzı ne olursa olsun baskı ortamını ortadan kaldıracağız. Türkiye´de ve Hatay´da barışı, kardeşliği, huzuru yeniden tesis edeceğiz. Biz ayrım yapmadan ve gözetmeden milletimizi seviyoruz. 24 Haziran´da vatandaşlarımız yaşanan bu sıkıntılara ´artık tamam´ diyerek CHP´yi işbaşına getireceğine yürekten inanıyorum. Barış, Kardeşlik ve Huzur iklimini birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Hatay´da ve Türkiye´de yeniden inşa edeceğiz” dedi.
Antakya´da şehir içi taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren Yütaş Kooperatifi´ni ziyaretinde de şoför esnafının sorunlarını dinleyen Güzelmansur, “Esnafımızın sıkıntılarını biliyoruz. Esnafımızın sıkıntılarını çözmek bizim boynumuzun borcudur. Hatay´ın sorunu benim sorunumdur. İnanıyorum ki esnafımız ve milletimiz 24 Haziran´da artık tamam diyerek CHP´yi işbaşına getirecektir” diye konuştu. Gazeteci dernekleri ile Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Hatay Şubesini ziyaretinde de Güzelmansur, çalışma programı ve öncelikleri ele aldı. Güzelmansur, şöyle konuştu: “Esnafımız, çiftçimiz, çalışanlarımız için her türlü gerekli önlemleri alarak projelerimizle Hatay´ı ve Türkiye´yi yönetmeye talibiz. İşsizliği kesinlikle ortadan kaldıracağız. Hangi vatandaşa sorarsanız dertli. Hatay mutluluk oranı sıralaması 77´nci sırada. 81 içerisinde en mutlu 77´nci il konumundadır. Bu konuda Hatay için tüm sorunları çözmeye kararlıyız.”
Güzelmansur, Affan Kıraathanesi, Fevzi Çakmak Mahalle Muhtarlığı, Havra, Hatay Tabip Odası, Hatay Diş Hekimleri Odası ve Akasya Mahallesin yaptığı ziyarette de,
"Bizler her şeyin farkındayız ve milletimiz için hazırız. Ülkemizin sorunları artık çözüm bekliyor. Cumhuriyet kazanımlarının satıldığı bir dönemde, hükümet artık çözüm üretememektedir” dedi.
Kaynak:

"İlk maddesi OHAL´in kaldırılması"
"İlk maddesi OHAL´in kaldırılması"
Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Hatay mitingindeki konuşmasına başlamadan önce dün Şırnak´ta şehit düşenler arasında bir askerin Hataylı olduğunu bildirerek katılımcıları saygı duruşuna davet etti. İnce, ilk 100 günlük çalışma programını da Hatay mitinginde açıkladı.
"Payas, beni sahiplenmeli, ben Payas´ı"
"Payas, beni sahiplenmeli, ben Payas´ı"
CHP Hatay milletvekili adayı Suzan Şahin, seçim çalışmalarına Payas´ta devam etti.
Dingil: Seçimden zaferle çıkacağız
Dingil: Seçimden zaferle çıkacağız
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, seçim çalışmaları kapsamında Suçıkağı Mahallesi Muhtarı Mehmet Kurtar´ı ziyaret etti ve mahalle halkıyla bir araya geldi.
Hatay projelerini İTSO´da paylaştı
Hatay projelerini İTSO´da paylaştı
AKP Hatay milletvekili adayları Hüseyin Yayman ile Abdulkerim Güven, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası´nda (İTSO) yönetim kunulu ve meclis üyeleriyle biraraya geldi, hatay projelerini paylaştı.
CHP´nin seçim ziyareti
CHP´nin seçim ziyareti
CHP Hatay milletvekili adayları Suzan Şahin, Riyat Kırmızıoğlu ve Dilan Kartal, CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu ve parti yöneticileri ile birlikte kentteki siyasi parti ve meslek odalarını ziyaret etti.
MHP´li Kaşıkçı: İttifakın sürmesini istiyoruz
MHP´li Kaşıkçı: İttifakın sürmesini istiyoruz
MHP Hatay milletvekili adayları Lütfi Kaşıkçı ve Orhan Mursaloğlu, partisinin Antakya İlçe Başkanı Niyazi Öztürk ve MHP Altınözü İlçe Başkanı Adem Türk, ile birlikte, Altınözü´nün Yarseli, Ziyaret, Mayadalı, Keskincik, Kansu, Toprakhisar ve Boynuyoğun mahallelerinde vatandaşla bir araya geldi.
HDP adaylarının esnaf ziyareti
HDP adaylarının esnaf ziyareti
HDP Hatay milletvekili adayları Barış Atay Mengüllüoğlu, Hülya Kavuk, Kerem Nalbant, Nihat Eraslan ve Naim Özbek, partilerinin il ve ilçe yöneticileriyle birlikte Antakya´da esnaf ziyaretinde bulundu.
"Zihniyet devrimi şart"
"Zihniyet devrimi şart"
24 Haziran seçim çalışmalarının temposunu arttırarak sürdüren CHP Hatay milletvekili adayı M. Riyat Kırmızıoğlu, insana dokunmayı sürdürdüğünü söyledi.
M. İnce, bugün Hatay´da
M. İnce, bugün Hatay´da
CHP´nin 24 Haziran seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, yapacağı miting için bugün Hatay´a geliyor. Defne´deki miting, saat 14.00´da Şükrü Güçlü Bulvarında, Sevgi parkı önünde yapılacak.
SP´li Çalışkan: Saadet Partisi mutlaka mecliste olmalı
SP´li Çalışkan: Saadet Partisi mutlaka mecliste olmalı
Saadet Partisi Hatay milletvekili adayları Belen ve İskenderun´da esnaf ve ev ziyaretlerinde yöre halkıyla buluştu.
"Hükümet sistemi, rejim değişikliği değil"
"Hükümet sistemi, rejim değişikliği değil"
AKP Hatay milletvekili adayı Abdulkadir Özel, 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında dün gazetecilerle biraraya geldi.
HDP adayları ziyaretlerle destek istiyor
HDP adayları ziyaretlerle destek istiyor
HDP Hatay milletvekili adayları Barış Atay Mengüllüoğlu ve Hülya Kavuk, seçim çalışmaları kapsamında Çekmece Motorlu taşıt kooperatifi ve Nahırlı Derneği ziyaret etti, Aknehir´de halk toplantısı düzenledi
VP adaylarından esnaf ziyareti
VP adaylarından esnaf ziyareti
Vatan Partisi (VP) Hatay milletvekili adayları Gönül Gökkan, Emrah Koçak ve Ali Erdem Köz, seçim çalışmalarını Kırıkhan ve Hassa´da bildiri dağıtıp, esnaf ziyareti ile sürdürdü. VP milletvekili adayı Gökkan, vatandaş ve esnaftan oy istedi ve “Bizi desteklerseniz, esnaf ve üreticimize ilişkin programlarla sorunlarınızı çözeriz” dedi
İYİ Parti adaylarından hastalara ziyaret
İYİ Parti adaylarından hastalara ziyaret
İyi Parti Hatay milletvekili adayları, bayramda İskenderun Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret edip, geçmiş olsun dileğini ilettve bayramlarını kutladı.
AKP´li Yayman: Meclis çoğunluğu şart
AKP´li Yayman: Meclis çoğunluğu şart
AKP Hatay milletvekili adayı Hüseyin Yayman, güçlü bir cumhurbaşkanlığı sistemi için meclis çoğunluğunun şart oldugunu söyledi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi