"Her insanın bir değer olduğuna inanıyoruz"
İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediyeyi ziyaret eden kentte faaliyet gösteren AKAD Başkanı Nihat Yenmiş ve yönetimini kabul etti, İskenderun MHP ile İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Bünyamin Saraçoğlu´nu ziyaret etti.
Tarih: 12.10.2019 09:39:22

İskenderun/SES

MHP´yi ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Tosyalı, kentin geleceği için her zaman toplumun tüm kesimleriyle birlik-beraberlik içerisinde olunması gerektiğini söyledi. MHP ziyaretinde partinin İskenderun ilçe başkanı Turan Bozkurt ve yönetimi tarafından karşılanan Tosyalı, halka en iyi hizmeti vermek için gayret gösterdiklerini belirtti ve ziyarete ilişkin şöyle konuştu: "Sık sık siyasi partileri, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile bir araya geliyoruz. İskenderun´un geleceği konusunda sürekli iletişim halinde olup her türlü fikri, öneriyi önemsiyoruz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmalıyız. MHP´yi ziyaretinde de belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdik, hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunduk."

Ziyaretten memnuniyet duyduğu ifade eden MHP İskenderun İlçe Başkanı Bozkurt ise “Siyasetin temel prensibi halka hizmettir. Hepimiz halkımıza hizmet etmek için gayret gösteriyoruz. Hepimiz bu memlekette yaşıyoruz" dedi. AKP´li Tosyalı ve MHP´li Bozkurt, birlikte İskenderun Ülkü Ocakları Başkanı Bünyamin Saraçoğlu´nu ziyaret ederek, çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu.

AKAD yönetimini kabul etti
İskenderun´un barış huzur ve kardeşlik kenti olduğunu belirten ve AKAD´ın ziyaretine teşekkür eden Tosyalı, "Bizler, memlekette birlik, beraberlik içerisinde yaşıyoruz. Burada yaşayan her insanın bir değer olduğuna inanıyoruz. İskenderun´da yüzyıllardır farklı kültürdeki inançtaki insanlar kardeşlik, sevgi, saygı içerisinde yaşamaktadır. Birlik ve beraberliğimiz her daim devam edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Belediye olarak çalışmalarımız devam ediyor. Her mahalleye eşit hizmet götürüyoruz. Kentin gelişimi için sizlerin de düşünceleri, öneri çok önemli. Her zaman ortak akıl ile tüm sorunların çözülebileceğine inanıyoruz" değerlendirmesini yaptı. Belediyeden yapılan açıklamaya göre, AKAD Başkanı Yenmiş ve yönetimi de Tosyalı´ya çalışmalarında başarı diledi.

 
Kaynak:

"100 bin fidan toprakla buluştu"
"100 bin fidan toprakla buluştu"
"Geleceğe nefes" projesi.
"Ekonomik krizler ileriye yönelik dönüşüme yol açmıyor"
"Ekonomik krizler ileriye yönelik dönüşüme yol açmıyor"
İskenderun Eğitim Sen´in dayanışma gecesi
Lojistik sektörünün ´sorunları´ görüşüldü
Lojistik sektörünün ´sorunları´ görüşüldü
Suriyeli göçmenler Hatay´da 1.300 firma kurdu
"Ömrünüzü millete adadınız"
"Ömrünüzü millete adadınız"
Türkiye Cumhuriyeti Devleti´nin kurucusu, en büyük devrimci ve lider; Mustafa Kemal Atatürk, aramızdan ayrılmasının 81. yılında Antakya ve Erzin´de de anıldı.
8 ilçede elektrik kesintisi
8 ilçede elektrik kesintisi
Hatay´ın Belen, Arsuz, Payas, Dörtyol, Antakya, Defne, Kumlu ve Yayladağı ilçelerinin bazı bölgelerinde bulunan elektrik hatlarında yapılacak bakım-onarım nedeniyle bugün ve yarın elektrik kesintisi uygulanacak.
Beykoz´dan kütüphane ve müzik atölyesi katkısı
Beykoz´dan kütüphane ve müzik atölyesi katkısı
Antakya´nın kırsaldaki mahalllerinden Kisecik Şehit Bestami Güler Ortaokulu´na Beykoz Eğitim Destek Derneği (BEDES) ve hayırseverler tarafından kazandırılan kütüphane ve müzik atölyesinin açılışı yapıldı.
AKP milletvekilinin vali ziyareti
AKP milletvekilinin vali ziyareti
AKP Konya Milletvekili Ahmet Sorgun ve beraberindeki heyet, Hatay Valisi Rahmi Doğan´ı ziyaret etti.
´İttifak´ muhtarlarla buluştu
´İttifak´ muhtarlarla buluştu
AKP Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, MHP Hatay İl Başkanı Murat Adal, Hatay Milletvekili Sabahat Özgürsoy Çelik ve Lütfi Kaşıkçı, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, AKP Hatay İl Kadın Kolları Başkanı Sara Gök, Samandağ´ın Yaylacık Mahallesinde, Antakya ve Samandağlı muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya geldi.
CHP´de seçim takvimi başladı
CHP´de seçim takvimi başladı
Cumhuriyet Halk Partisi´nde (CHP) kurultay süreci ilçe kongre delege seçimi ile başladı. İskenderun ilçe örgütü cumartesi ve pazar günleri Akarca, Akçay, Aşkarbeyli, Azganlık, Barbaros ve Barıştepe mahallelerinin delege seçimlerini tamamladı. Arsuz ilçe örgütü ise yönetim kurulu üyelerinin gözetiminde 14 mahallede sandık koydu.
8´i teniz kortu, 1´i futbol sahası
8´i teniz kortu, 1´i futbol sahası
Arsuz ve Belen´e 11 spor sahası
Mevlid-i Nebi Haftası
Mevlid-i Nebi Haftası
Hz. Muhammed´in doğum günü nedeniyle kutlanan Mevlid-i Nebi Haftası sürüyor.
4 kişiye akülü araç
4 kişiye akülü araç
Belediyeden İskenderun´da engelliye katkı
İskenderun´a tüp bebek merkezi
İskenderun´a tüp bebek merkezi
İskenderun´da özel sağlık hizmeti veren Palmiye Hastanesi, tüp bebek merkezini kurulmasına yönelik çalışma ve alt yapı hazırlıklarını tamamladığı ve tüp bebek merkezini açmaya hazırlandığını açıklandı.
Saygı ve özlemle anıyoruz
Saygı ve özlemle anıyoruz
Ölümünden sonra yıllarca anılan dünyanın tek lideri ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk, bedensel olarak aramızdan ayrılışının 81. yıldönümü olan yarın, törenlerle anılacak.
Okul kantinlerinde denetim
Okul kantinlerinde denetim
İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, öğrencilerin alışveriş yaptığı okul kantinlerinde denetim yaptı.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi