İskenderun CHP´de gençlere kadın başkan
Erdem Harmaoğlu´nun istifasıyla boşalan CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanlığına Sinem Şişli getirildi.
Tarih: 14.9.2020 10:12:31

Akın Bodur/İskenderun


CHP İskenderun Gençlik Kollarının, Sinem Şişli´nin gençlik kolları başkanlığna getirildiği açıklanan sosyal paylaşım sitesinden yapılan açıklamada şunlara yer verildi: "CHP Gençlik Kolları Yönetmeliği´nin 21. maddesi uyarınca gerçekleştirdiğimiz olağanüstü yönetim kurulu toplantısı sonucunda, ilçe başkanımız Av. Erdem Harmaoğlu´nun görevi bırakması ile boşalan başkanlık görevine Sinem Şişli´nin getirilmesine karar verilmiştir. Erdem Harmaoğlu´nun görev süresi boyunca göstermiş olduğu aktif performans ve emekler için teşekkür ediyor, göreve gelen yeni ilçe başkanımız Sinem Şişli´ye başarılar diliyoruz."
CHP İskenderun Gençlik Kolları eski Başkanı Harmaoğlu da Şişli´yi kutladığı sosyal payalşımında "Birlikte çalışmaktan mutluluk duyduğum yönetim kurulu üyemiz Sinem Şişli, bugün yapılan olağanüstü toplantı ile CHP İskenderun İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilmiştir. İskenderun´a kadın eli değecek olması bizleri fazlasıyla mutlu etti, kendisine bu kutsal mücadelede sonsuz başarı dileklerimi iletiyorum" ifadesine yer verdi. 9 Şubat tarihinde göreve getirilen ve "Seçildiğimiz günün ardından hızlı bir şekilde faaliyet ve etkinliklere başlamış, üstüne düşenin kat kat fazlasını yapan bir İlçe Gençlik Kolları profili çizmiş bulunuyoruz" değerlendirmesinde bulunan Harmaoğlu, 210 gün sonra gençlik kolları başkanlığından istifa ederken, yaptığı çalışmaları anlatmış ve istifasını şu sözlerle açıklamıştı: ... görev sürem boyunca canla başla çalıştığım ilçe gençlik kolları başkanlığı görevimden gördüğüm lüzum üzerine ayrılıyorum. Bu bir veda değil, aksine yakın bir tarihteki birikimli ve devrimci yönetici kadroları memleketimize kazandırmak ve daraltılan faaliyet alanımızı genişletmek maksadı ile, hür ve kısıtsız eylemlerimizle partimizi daha ileriye taşımak adına bir fırsat arayışıdır."
Kaynak:

AKP, kongrelerini tamamladı
AKP, kongrelerini tamamladı
Hatay´da ertelenen ilçe kongrelerini Eylül ayında sürdüren AKP, ildeki kongrelerini tamamladı.
CHP´de ‘birlik kahvaltısı´
CHP´de ‘birlik kahvaltısı´
Milletvekilleri, İl, ilçe yöneticileri ile belediye başkanlarını buluşturan Parlar, olası bir seçime yönelik ‘güçlüyüz´ mesajı verdi.
HKP: Covid-19 salgınını yönetemediler
HKP: Covid-19 salgınını yönetemediler
Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Covid-19 salgınıyla ilgili yetkililer hakkında suç duyurusunda bulundu.
Şanverdi´ye yerel yönetim görevi
Şanverdi´ye yerel yönetim görevi
AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan´ın oluruyla Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.
Kaşıkçı´dan ‘suya kanalizasyon karışıyor´ iddiası
Kaşıkçı´dan ‘suya kanalizasyon karışıyor´ iddiası
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Kırıkhan´a bağlı Camuzkışlası, Kaletepe ve Camuzkışlası mahalllerinde içme suyu ve kanalizasyonun birbirine karıştığını savundu.
Güven: Bölgemiz için birlik olmalıyız
Güven: Bölgemiz için birlik olmalıyız
Arsuz Belediye Başkanı Asaf Güven, AKP ve İYİ Parti İlçe teşkilatlarını ziyaret ettii
VP´nin ‘Mavi Vatan´ kampanyası
VP´nin ‘Mavi Vatan´ kampanyası
Vatan Partisi, (VP) ülke genelinde başlattığı ´Mavi vatan geleceğimizdir´ çalışmasını İskenderun´un ardından Kırıkhan´da sürdürdü.
"Hatay´ın özel desteğe ihtiyacı var"
"Hatay´ın özel desteğe ihtiyacı var"
Hatay Milletvekili Serkan Topal, hükümetin vatandaştan yana olmasını istedi.
AKP, kongrelerini sürdürüyor
AKP, kongrelerini sürdürüyor
Kumlu ve Reyhanlı´da eski ´seçildi´
Gençlik kollarında ´istifa´
Gençlik kollarında ´istifa´
İskenderun CHP´de kuruluş gününde görevden ayrılma
"Lokmayı küçültenlerle mücadele ediyoruz"
"Lokmayı küçültenlerle mücadele ediyoruz"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), kuruluşunun 97. yıl dönümünü dün düzenlenen törenle kutladı. CHP İskenderun ilçe örgütü, dün sabah kuruluş yıl dönümü kapsamında Atatürk Anıtına çelenk sunup, saygı duruşunda bulundu.
İskenderun´da kriz merkezi neresi?
İskenderun´da kriz merkezi neresi?
Birinci derece deprem bölgesi olan İskenderun´da olası deprem hazırlıklarını önergeyle gündeme getiren İskenderun Belediye Meclisi CHP´li Üyesi Bülent Kırmızıoğlu, "İskenderun ilçesi kriz merkezi neresidir? Toplanma ve konaklama yerleri, resmi bina olarak kullanılacak alanlar, aş evi bölgeleri, hastane bölgeleri, yardım malzemesi depoları, soğuk hava depoları, ambulans hizmetleri, banyo ve WC yerleri, helikopter pistlerinin yerleri belirlenmiş midir? Mahalle bazında tahliye alanları belirlenmiş midir? Belediye olarak arama kurtarma ekibimiz var mıdır?" diye sordu. Kırmızıoğlu, soru önergesine yazılı yanıt verilmesini istedi.
"Akdeniz´in serveti yağmalanmak isteniyor"
"Akdeniz´in serveti yağmalanmak isteniyor"
Vatan Partisi, (VP) ülke genelinde başlattığı ´Mavi vatan geleceğimizdir´ çalışmasını İskenderun´da da sürdürüyor.
Hatay´da kanser tedavisi gören hasta sayısı kaç?
Hatay´da kanser tedavisi gören hasta sayısı kaç?
Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, Hatay´da kanser vakalarının artmasının sebebini ve buna karşı alınan tedbirlerin oluş olmadığını önergeyle parlamentoya taşıdı.
AKP, ilçe kongrelerine başladı
AKP, ilçe kongrelerine başladı
Arsuz ve Payas´ta yönetimler belirlendi
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi