İskenderun Körfez güvenliği için toplantılar

İMEAK Deniz Ticaret Odası Şubesi´nin ev sahipliğinde Kaymakam İskender Yönden´in başkanlığında ilgili birimlerin temsilcilerinin katılımıyla ‘İskenderun Körfezi Güvenlik´ toplantısı gerçekleştirildi.
EKONOMI 31.03.2022 17:03:34 0

İMEAK Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi salonunda yapılan toplantıda hudutlar, gemiler ve liman tesislerinde uygulanan genel güvenlik tedbirleri gözden geçirilerek, görüş̧ ve öneriler ele alındı.

Sorunları ve çözüm yollarının tartışıldığı toplantıda İskenderun Kaymakamı İskender Yönden İskenderun Körfezindeki genel sorunların çözümü hedefiyle, periyodik olarak düzenlediklerini belirtti. Kaymakam Yönden, toplantılardaki amaçlarının bürokratik sorunları minimize ederek işletmeci ve yatırımcıların önünü açmak, bölgedeki deniz ticaret hacmini daha da yukarılara taşımak olduğunu da vurguladı.

Toplantıya İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Kaymakam adayı Cezmi Kandemir, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı Vekili SG Yüzbaşı Engin Dal, Doğu Akdeniz Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürü Hayrettin Yıldırım, Gümrük Müdürü Melahat Özdemir, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş ve Liman Şube Müdür Vekili Komiser Yardımcısı Yusuf Akgül, İMEAK Deniz Ticaret İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ve Meclis Başkanı Adnan Yener, Deniz Nakliyeciler Derneği Başkanı Hasan Sayın, İskenderun Sahil Sağlık Denetleme Merkezi Sorumlu Tabibi Dr. Yusuf Coşkun, Liman işletmeleri ve gemi acentalarının yetkilileri ile teknik ve idari görevliler katıldı.


Erdoğan yeniden cumhurbaşkanı

Seçmen yeniden sandık başında

İskenderun ve Belen’de DEAŞ operasyonu

TİP Milletvekili Atalay’dan Kılıçdaroğlu’na destek

Kurtbağı’nda yangın kontrol altına alındı

CHP’li kadınlardan 81 ilde seçim çağrısı

15 bin 482 konutun yıkım işlemlerine başlandı

Milletvekili Çalışkan: Ülkenin iki problemi ekonomi ve mülteciler

Milletvekili Mullaoğlu: Aynı adreste 300 seçmen tespit ettik

Milletvekili Atalay'ın tahliyesi için başvurulacak

İTSO Başkanı Yılmaz: Ekonomide normalleşme sürecine doğru gidiyoruz

Arsuz’da tüm birimler hizmete girdi

Gezici tiyatro İsdemir'de çocuklarla buluştu

UKOME’den servis araçlarına ‘deprem’ düzenlemesi

Çalışkan: Seçimden öte referanduma gidiyoruz

 • BIST 100

  4768,56%4,10
 • DOLAR

  20,0998% 0,65
 • EURO

  21,6067% 0,93
 • GRAM ALTIN

  1.257,62% 0,62
 • Ç. ALTIN

  2.214,09% -2,34