İyi Parti´nin Dörtyol başkanı İbişoğulları
İyi Parti Dörtyol ilçe teşkimatı yaptığı genel kurulla, yönetimini belirledi. Tek liste halinde gidilen genel kurulda İyi Parti Dörtyol İlçe Başkanlığına Sami İbişoğulları getirildi. İbişoğulları, kurucu başkanlığın ardından partinin seçilmiş ilk başkanı oldu.
Tarih: 6.2.2018 10:08:10

YK´da hangi isimler var?

Partinin 26 YK üyesi de şu isimlerden oluştu: Ömer Faruk Karaca, Ahmet Arslan, Mehmet Çandır, Esra Selime Demirkol, Akın Adıkutlu, İlyas Çömüt, Sertan Demir, Yahya Aykaç, Serkan Alp yorgun, Memiş Sade, İsmail Öz, Ahmet Anıl, Mustafa Dal, Vahide Karapür, Dudu Karaca, Serkan demir, Emine Ulukanlığil, Ozan Yavuz, Seyfettin Yıldırım, Şaban Baz, Fatma Sarıoğlu, Serpil Ciner, Şahin Can, Sibel Kuzucular, Nihat Özkaynak ve Celalettin Akıncı,

Antakya´ya kadın başkan
İyi Parti Antakya İlçe Başkanı Hatice Güzel ve YK üyeleri de, Antakya´da Hatay Gazeteciler Cemiyeti´ni ziyaret etti. İyi Parti Antakya İlçe Başkanı Güzel, vatan ve millet için bir bayrak altında aynı amaç içerisinde olduklarını söyledi. Ayrıştırmaya değil, birleştirme amacında olduklarını belirten Güzel, partiye Antakya ilçe başkanı olarak atandığını ve ilk kongrelerini hafta sonu yapacaklarını ifade etti. Güzel, "İyi parti olarak Türkiye´de bir boşluğu, bir umudu doldurmaya geldik. Ayrıştırmaya değil, birleştirmeye geldik. Bizim için insan olmak yeterli düşünme yada başka birşey olması hiç önemli değil. Bu vatan için, bu millet için bayrak altında aynı amaç içerisindeyiz. Bizde diğer yanda bir kolda hizmet etmek için iyi partinin teşkilatında hepimiz görev almak istedik. Atatürk´ün kurduğu Cumhuriyet devletinde Cumhuriyet kadını olarak bana bu görevin verilmesinden onur duyuyorum. Kadının olmadığı hiçbir yerde maalesef sevgi, barış ve güzellik olmuyor. Muhakkak kadınlarda siyasete girmeli. Aktif görev almalı. Herkesin bir siyasi görüşü olmalı ama bunu doğru platformda, doğru üslupla anlatabilmek çok önemli. Biz kavgaya gelmiyoruz. Barışa, birlik içerisinde vatanımızı, milletimizi, bayrağımızı birlikte savunmak için geliyoruz. Bu vatanı bu dış mihraplardan korumak için elimizden gelen herşeyi yapalım" dedi.
Kaynak:

Cem Karpuz istifa etti
Cem Karpuz istifa etti
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tüzük Kurultayı´nda uygulamalara yönelik eleştirileriyle dikkat çeken CHP İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Cem Karpuz, eleştirilerinin ‘parti içi siyasi hesaplara malzeme yapılmak istendiği´ gerekçesiyle görevlerinden istifa ettiğini açıkladı.
CHP, Hatay´da seçim çalışmasını başlattı
CHP, Hatay´da seçim çalışmasını başlattı
CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu, yerel seçim çalışmalarını başlattıklarını açıkladı.
Milletvekilinden parti örgütlerine ziyaret
Milletvekilinden parti örgütlerine ziyaret
Hatay Milletvekilleri Mevlüt Dudu ve Birol Ertem, hafta sonu partisi CHP´nin Erzin, Dörtyol, Payas, İskenderun, Arsuz ilçe örgütlerine ziyaretlerde bulundu.
Kimin yanında durduğumuzu belli etmek için buradayız
Kimin yanında durduğumuzu belli etmek için buradayız
AKP Hatay İl Kadın Kolları Başkanlığına yeniden seçilen Sabahat Özgürsoy Çelik, yeni yönetimini oluşturdu.
AKP´li kadınlara yeni yönetim
AKP´li kadınlara yeni yönetim
AKP Hatay İl Kadın Kolları, yaptığı genel kurulla yeni yönetimini belirledi.
Siyasetçilerden kutlama ziyareti
Siyasetçilerden kutlama ziyareti
Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan, beraberindeki partililerle birlikte bir süre önce İl Başkanlığına seçilen AKP Hatay İl Başkanı İbrahim Güler ile CHP İl Başkanı Av. Servet Mollaoğlu´na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
AKP´de Erdoğan hazırlığı
AKP´de Erdoğan hazırlığı
Adalet ve Kalkınma Partisi AKP Hatay il yönetimi, Cumhurbaşkanı ve partinin Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın katılımıyla gerçekleştirilecek 6. Olağan İl Kongresi´ne yönelik hazırlık yürütüyor.
CHP: Hükümet yargısız infaza taviz veriyor
CHP: Hükümet yargısız infaza taviz veriyor
CHP İnsan haklarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Tekin Bingöl, Samandağ´da polisin ‘dur´ ihtarına uymadığı için öldürülen Güven Oğurol hakkında basın açıklaması yaptı.
SP Payas´ta Kaplankıran dönemi
SP Payas´ta Kaplankıran dönemi
Saadet Partisi´nin Payas ilçe yönetimi 2. olağan kongresinde ilçe başkanlığına Memur-Sen eski ilçe temsilcisi Aytekin Kaplankıran seçildi.
´Şeker´in özelleşmesine karşı imza kampanyası
´Şeker´in özelleşmesine karşı imza kampanyası
ADD Samandağ Şubesi öncülüğünde yürütülen ve bazı siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının da desteğiyle şeker fabrikalarının özelleştirilmesine karşı imza kampanyası başlatıldı.
´Hepimizin birbirimize ihtiyacımız var´
´Hepimizin birbirimize ihtiyacımız var´
CHP´den İskenderun Belediye Başkan aday adayı olacağını açıklayan Bülent Bozdoğan, kentteki Tunceliler Sosyal Kültürel Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği´ni ziyaret etti.
Atatürk´ün huzurunda kutlama
Atatürk´ün huzurunda kutlama
İYİ Parti İskenderun İlçe Başkanlığı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla etkinlikler düzenledi.
Kadın aydınlanmanın da adıdır
Kadın aydınlanmanın da adıdır
8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü, İskenderun´da da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
TBMM Başkanvekili Bahçekapılı, Hatay´da
TBMM Başkanvekili Bahçekapılı, Hatay´da
Hatay´a gelen TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Mehmet Uçum ile beraberindeki heyet, Hatay Valisi Erdal Ata´ya nezaket ziyaretinde bulundu.
AKP´li gençlere yeni yönetim
AKP´li gençlere yeni yönetim
AKP İskenderun İlçe Gençlik Kolları, önceki gün yaptığı genel kurulla yeni yönetimini belirledi. AKP Genel Merkezi tarafından İskenderun Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Kenan Ak, tek aday olarak başkanlığa getirildi.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi