Karaağaç, tek listeyle yönetimini belirledi
Yaptığı olağanüstü kongreyle yeni yönetimini belirleyen Arsuz Karaağaç Spor 1967 kulübünde mevcut başkan Nevzat İnan´ın hazırladığı liste göreve getirildi.
Tarih: 30.1.2018 17:52:25

 

Dernek yönetiminin kendi arasında yapacağı görev dağılımı ile İnan´ı yeniden başkanlığa getirmeyi düşündüğü öğrenildi. Kulüp yönetimi, yönetimi güçlendirmek amacıyla kongreye gidildiğini açıklamıştı. Kongrede, Arsuz Karaağaç Spor 1967 isim değişikliğine giddi ve ´1967´ ifadesinin çıkarılıp, kulüp adının Arsuz Karaağaç Spor olmasına ve yönetim kurul üye yasıyısının da 17´ye yükseltilmesne karar verildi.
YK sayısı 17´e çıkarıldı
Arsuz´un Karaağaç Mahallesindeki Televole Tesislerinde yapılan olağanüstü kongrede divan başkanlığını Şevket Köybaşı yaptı.

Yönetimde kimler var?
Köybaşı´nın kulübün fahri baykanlığına da getirildiği kongrede, yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Nevzat İnan, Selim Köybaşı, Emir Aracı, İsa Berkyürek, Haşim İnan, Doğan Çam, Yılmaz Çoban, Mehmet Ali Sipahioğlu, Recep Mercan, Nurettin Yüksel, Murat Arslan, Mithat Deveci, Hasan Tümkaya, Zuhir Ekenel, Ruzkullah Yılmaz, Mehmet Ali Çapar ve Fehim Aşkar.
İnan, "Olağanüstü kongre ile yönetim kuruluna giren arkadaşlarımızla daha güzel bir ekip oluşturduk. Yeni yönetim ile çok daha başarılı olacağımıza inanıyorum. Bizler gelecek yılın hesaplarını yapmaya başladık. Hedefimiz takımı en kısa zamanda Spor Toto 3. Ligine çıkarmak. Ayrıca, Arsuz ve Karaağaç halkı ve gençlerine sportif faaliyetlerde en iyi hizmeti verip, onları her türlü kötü alışkanlıklardan uzat tutup, çevik ve ahlaklı bir nesil yetiştirmenin çabası içerisinde olmaktır" dedi ve maçlarda da tribünlerde taraftar desteğini görmek istediklerini söyledi.
Kaynak:

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi