Komşu kentin takımları karşılaşacak
Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 5. Grubunda mücadele eden Karaağaç Spor´un yönetimu, takımın teknik direktörlüğüne Hıdır Özdemir´i (44) getirdi.
Tarih: 9.11.2018 11:17:43

Orhan Yıldız/İskenderun

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 5. Grubunda mücadele eden Karaağaç Spor, hafta sonu sahasında konuk edeceği İskenderun Belediye Spor maçı hazırlıklarnı sürdürüyor. Maç, İskenderun Beş Temmuz Stadında oynayacak.
Karaağaç Spor, Arsuz Belediyesi Karaağaç Spor Tesislerinde yaptığı antreman ve çalışmalarını sürdürüyor. Karaağaç Spor´ Teknik Direktör Hıdır Özdemir ve yardımcıları nezaretinde çalışan takım, sahadan üç puanla ayrılmak istiyor. Karaağaç Spor Teknik Direktörü Özdemir, yardımcıları Hakan Arslan ile kaleci antrenörü Gökhan Karasu, futbolcuların antrenmanlar ı sürdürdüğünü belirtti.

İki takım arasında üç puan fark var
Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden İskenderun Belediye Spor da Karaağaç Spor karşılaşması hazırlığını teknik direktör Mehmet Kurt yönetiminde sürdürüyor.
İskenderun Belediye Spor Teknik Direktörü Kurt, takımla İskenderun Beş Temmuz Stadında yapılan karşılaşma öncesinde bir araya geldi. Kurt, maçın, her iki takım için önem taşıdığını belirtti.
Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden İskenderun Belediye Spor´un ligde 11 puanı, Arsuz Karaağaç Spor´un ise 8 puanın bulunuyor.

Kırıkhan´da ayrılık
Bölgesel Amatör Ligi 5. Grubunda mücadele eden Kırıkhan Spor´da kulüp yönetiminden teknik direktör konusunda bir ayrılık açıklaması yapıldı. Kırıkhan Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Çağlar, "Yönetim kurulumuzun aldığu karar doğrultusunda takımımız Kırıkhan Spor´ Teknik Direktörü Bülent Öztürk ile karşılıklı anlaşarak sözleşmeyi feshettik" dedi.
Kaynak:

"Açık bir siyasi darbedir"
"Açık bir siyasi darbedir"
Bakanlığın üç belediye başkanını görevden alması.
Meryem Ana Bayramı kutlandı
Meryem Ana Bayramı kutlandı
Farklı dil, din ve kültürlerin bir arada yaşadığı Hatay´da, 15 Ağustos Meryem Ana Bayramı (Yortusu) farklı tarihlerde İskenderun, Arsuz, Antakya ve Samandağ´da kutlandı.
Yavru geyik, koruma altında
Yavru geyik, koruma altında
Amanos Dağında, dağın İskenderun eteklerinde yaşayan bazı yırtıcı hayvanlardan kaçan ve yayla sakinleri tarafından yakalanan yavru geyik, önce yöre sakinleri tarafından koruma altına alındı, ardandan da belediye görevlilerine teslim edildi.
6 hektar alan yandı
6 hektar alan yandı
Antakya´da iki orman yangını
Görüşmede son gün
Görüşmede son gün
Hükümetle kamu çalışanları arasında toplu sözleşme müzakeresi
"Tavrımız önceki tutumumuzdan farksızdır"
"Tavrımız önceki tutumumuzdan farksızdır"
Hatay Barosu Başkanı Ekrem Dönmez, yeni ´adli yıl´ nedeniyle Yargıtay tarafından Beştepe´deki Cumhurbaşkanlığı külliyesinde düzenlenecek törene baro olarak katılmayacaklarını belirtti.
Hepimiz bir arada güzeliz
Hepimiz bir arada güzeliz
Ğadir-i Hum Bayramı kutlandı
´Cumhuriyet tır´ı Defne´de
´Cumhuriyet tır´ı Defne´de
Türkiye Cumhuriyeti Devleti´nin kurucusu, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının Samsun´a çıkışının 100. yılı nedeniyle Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Genel Merkezi tarafından hazırlanan bir projeyle illeri dolaşan ´Cumhuriyet tır´ı, Hatay Büyükşehir Belediyesinin katkısıyla Antakya´nın ardından Defne´de de yurttaşların gösterimine açıldı.
Yollara ´iyileştirme çalışması´
Yollara ´iyileştirme çalışması´
Antakya Belediyesi ekiplerinin kentin Derince Mahallesinde sathi kaplama öncesi malzeme serme çalışması, Alazi Mahallesinde de yol iyileştirme çalışması yaptığı bildirildi.
Sanayinin kaldırılması toplantısı
Sanayinin kaldırılması toplantısı
İskenderun Belediyesi brifing salonunda düzenlenen ve İskenderun Küçük Sanayi Sitesi esnafının sorunlarının görüşüldüğü toplantı düzenlendi.
CHP, binaya koruma istedi
CHP, binaya koruma istedi
AKP´li yönetim, ´metruk bina´, ´yıkım kararı önümüze geldi´ demişti
Burası çok önemli bir bölge
Burası çok önemli bir bölge
Makedonya Kralı Büyük İskender´in kariyerinin, Anadolu ve Hatay coğrafyasında başladığını ifade eden tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, İskender´in yavaş yavaş Karadeniz´e yayılıp, Helen bölgesine hakim olduğunu, Antakya bölgesinden sonra İran´a geçtiğini belirtti.
Gadir-Hum Bayramı kutlandı
Gadir-Hum Bayramı kutlandı
Bayram kapsamında Hatay´ın birçok ilçe ve mahallesinde kazanlar kaynatılıp, yöresel yemek olan ziyaretlerde adaklar kesildi, Hirisi pişirildi ve konuklara ikram edildi.
Mezara saldırıya 6 gözaltı
Mezara saldırıya 6 gözaltı
Reyhanlı Asri Mezarlığına kimliği belirsiz kişi veya kişilerce yapılan saldırıya tepkiler sürerken, Hatay Valiliği, mezar taşlarının kırılması olayıyla ilgili olarak 6 kişinin gözaltına alındığını ve soruşturmanın devam ettiğini ifade etti.
Sendikacıların HATSU ziyareti
Sendikacıların HATSU ziyareti
Genel-İş Sendikası Hatay Şubesi yöneticileri, Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (HATSU) Genel Müdürü Mehmet Çaparali´ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi