Ziyaretleri çalışma ofisinde kabul etti
Hatay Valisi Rahmi Doğan, göreve başlaması nedeniyle yapılan kutlamaya yönelik nezaket ziyaretlerini kabul ediyor.
Tarih: 6.12.2018 10:34:00

İskenderun/SES

Vali Doğan, Valilik İskenderun Çalışma Ofisindeki makamında İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha ve Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy ile İSDEMİR Genel Müdürü Mesut Keyfli, Payas OSB Başkanı Süleyman Çelik ve Noksel Boru Fabrikası Genel Müdürü Sedat Uysal, İskenderun Eski Kaymakamı Hasan Özyiğit ve işinsanı Bayram Alpagül ve beraberindekileri ayrı ayrı kabul etti.
Hatay Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, vali Doğan, İskenderun Çalışma Ofisinde kabul ettiği İskenderun Belediye Başkanı Dingil´den İskenderun´da yürütülen belediye çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi aldı. Dingil, İskenderun´un tarihi dokusu, doğal güzellikleri, sanayisi, sosyal ve kültürel yapısıyla çok özel ve ayrıcalıklı bir yer olduğunu ifade etti ve vali Doğan´a başarı diledi.
Ziyaret kapsamında kabul ettiği İSDEMİR Genel Müdürü Keyfli ile sohbet eden vali Doğan, ülkemizin demir-çelik üretimi alanında en önemli yatırımlarından biri olan, sektörde ilin adını yukarılara taşınmasında katkısı olan İSDEMİR´e ve diğer üreticilere teşekkür etiğini ifade etti. Ziyarette bulunan belediye başkanları Dingil, Culha ve Toksoy ile İSDEMİR Genel Müdürü Keyfli, Payas OSB Başkanı Çelik ve Noksel Boru Fabrikası Genel Müdürü Uysal, İskenderun eski Kaymakamı Özyiğit ve işinsanı Alpagül de Hatay Valisi Doğan´a teekkür etti.
Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir de Hatay Valisi Doğan´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Nehir´i valilik makamında kabul eden Doğan, ziyarete teşekkür etti ve çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Kaynak:

"100 yıllık trafik, 24 saatte değişti"
"100 yıllık trafik, 24 saatte değişti"
İskenderun trafiğinde yönlerin değiştirilmesine tepki.
"Bor, bitkiler için de gerekli"
"Bor, bitkiler için de gerekli"
İSTE öğretim üyesi Dr. İrem Uluışık, bor madeninin kullanım alanının çok yaygın olduğunu, bu konuda araştırma ve yapılan yatırımların da arttığını belirtti.
"Beyanname, ortak değer"
"Beyanname, ortak değer"
İnsan Hakları Evrensel Beyannamesinin 70. yıl
Üniversiteliden İSDEMİR´e ‘teknik gezi´
Üniversiteliden İSDEMİR´e ‘teknik gezi´
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri, İSDEMİR´e teknik gezi gerçekleştirdi.
BTP´de Uçar, başkanlığı sürdürdü
BTP´de Uçar, başkanlığı sürdürdü
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Hatay il teşkilatı, yaptığı genel kurulla Fehmi Uçar´ı yeniden il başkanlığına getirdi.
"Herkesin kazanma potansiyeli var"
"Herkesin kazanma potansiyeli var"
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Defne, Samandağ ve Arsuz ilçelerinde çok sayıda belediye başkan aday adayı olduğunu ifade ederek, "Bu olayın kangren olmadan en adaletli ve demokratik bir şekilde çözülmesini istiyorum.
195 litre atık yağ toplandı
195 litre atık yağ toplandı
Samandağ´da geri dönüşüm projesi
"Haklarda aşınma var"
"Haklarda aşınma var"
İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi´nin 70 yılı
Fırtına ve yağmur uyarısı
Fırtına ve yağmur uyarısı
Metoroloji Müdürlüğü, Hatay´ın da içinde bulunduğu Doğu Akdeniz Bölgesinde havanın dün gece başlayan ve bugün de süreceği tahmin edilen çok bulutlu, sağanak yağmurlu ve yer yer kuvetli rüzgarın etkisinde olacağını bildirdi.
Sürücüden kornalı protesto
Sürücüden kornalı protesto
HBB´nin, İskenderun´de 61 yolun yönünü değiştirmesi
"Satürasyon dalış" tekniğini anlattı
"Satürasyon dalış" tekniğini anlattı
İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahili Tıp Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akın Savaş Toklu, İskenderun teknik Üniversitesinde eğitim alan mühendislik fakültesi öğrencilerine "Satürasyon dalışı" tekniğini anlattı ve bu tekniğin ülkemizde ilk kez Avrasya Tüneli projesinde kullanıldığını ifade etti.
Üst geçit yapımı sürüyor
Üst geçit yapımı sürüyor
İskenderun Meslek Yüksekokulu önü
Milletvekilinin ağabey acısı
Milletvekilinin ağabey acısı
Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir abisi ve Hatay eski Milletvekili Nurettin Tokdemir´in kardeşi emekli öğretmen Bilgin Tokdemir, geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirdi.
Valiye ziyaret sürüyor
Valiye ziyaret sürüyor
İçişleri Bakanlığı GAMER Başkanı Selim Çapar ve beraberindeki heyet, Hatay Valisi Rahmi Doğan´a nezaket ziyaretinde bulundu.
Kentte trafik ´tersine´
Kentte trafik ´tersine´
HBB, İskenderun´de 61 yolun yönünü değiştirdi
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi