Adaylardan Tıp Bayramı ziyaretleri

.

SAĞLIK 20.03.2024 19:39:00 0
Adaylardan Tıp Bayramı ziyaretleri

Adaylardan Tıp Bayramı ziyaretleri

İskenderun/SES
İskenderun ve Hatay'da 31 Mart seçimlerine belediye başkan adayı olarak katılan bazı siyasi partiler, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle hastanelerde hekimleri ve yönetimleri ziyaret etti.
Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Duduoğlu, Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, kent ve ildeki hastanelerde görev yapan doktorların 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. 


İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım'ı ziyaret çiçek vererek, Tıp Bayramını kutlayan Dönmez, hastanede görev yapan doktorları da odalarında ziyaret etti ve bayramını kutladı. Özel Gelişim Hastanesi Başhekim Emin Turhan, Özel Palmiye Hastanesi Başhekimi Dr. Yusuf Diker ve doktorların, Medipark Tıp Merkezi, İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ve TOKİ Kıymet Yazıcı Hastanesindeki hekimlerin de Tıp Bayramı'nı kutladı. 


Öntürk de 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında sağlık çalışanlarıyla bir araya geldi. Deprem ve pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının çok büyük görev altından hakkıyla geldiklerini ifade edenn Öntürk, deprem sonrası 'hasta' olarak nitelendirdiği Hatay’ı sağlık çalışanlarının da destekleriyle ayağa kaldırmak için çok çalışacaklarını söyledi. Öntürk, "Hükümetimizin 1 yıl içinde 3 hastaneyi hizmete açtığı kentte, biz de inşallah 1 Nisan itibariyle hasta Hatay’ı el birliğiyle iyileştireceğiz. Sizlere daha iyi bir şehirde çalışma imkanı sunacağız. 14 Mart Tıp Bayramınızı kutluyorum" dedi. 
Duduoğlu da, 14 Mart Tıp Bayramı kapsamında İskenderun Devlet Hastanesi, Gelişim ve Palmiye Hastanesi ve MD Park Hastanesi'ni ziyaret etti. İskenderun Devlet Hastanesi Başhekimi Veysel Yıldırım, İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Emin Turhan, Palmiye Hastanesi Başhekimi Yusuf Diker, MD Park Hastanesi Başhekimi Süleyman Saygılı ve hastanelerde görevli doktorlarının Tıp Bayramı'nı kutlayan Duduoğlu, "Her zaman yanınızdayız" dedi.

 


Anahtar Kelimeler: Adaylardan Bayramı ziyaretleri

Ulaşıma kapatıp TOKİ yoluna asfalt istediler

Çirkin: İYİ Parti yol haritasını çizdi

Orman bölge müdürlüğüne ziyaret

YKS tercihleri 25 Ağustos'ta başlıyor

Konteyner çarşıya 'kaçak elektrik cezası'

184 'kaçak yapıya' yıkım kararı

Maaşa en yüksek promosyon, Samandağ'da

CHP, 'borçlanma yetkisini' anlattı

Uluslararası geçerliliği olan meslek; Cankurtaran

Öntürk, 'sözlerini başkanlarla gerçekleştirecek'

Belediyeden 'açık hava sineması'

İskenderun ve Arsuz'da 'beton asfalt çalışması'

Selçuk: İHD, insan hakları kültürüne katkı sunuyor

Güzelmansur: AKP Hatay'ı yine yok sayıyor

3 odadan 'mücbir sebep uzatılsın' istemi

 • BIST 100

  11156,20%0,15
 • DOLAR

  32,89% -0,11
 • EURO

  35,86% -0,60
 • GRAM ALTIN

  2545,65% -2,11
 • Ç. ALTIN

  4149,43% -1,91