Rehabilitasyon merkezi, kafes sonrası

Arsuz Belediyesi ekipleri bir yandan asfalt ve kilitli parke döşeme çalışmalarına devam ederken, diğer yandan menfez, hayvan rehabilitasyon merkezi, kreş ve gündüz bakım evi yapımı, büz boru döşeme çalışmalarını sürdürüyor

HATAY 4.07.2024 13:10:00 0
Rehabilitasyon merkezi, kafes sonrası

İskenderun/SES

Arsuz Belediyesi Başkanı Sami Üstün, çalışmalara devam ettiklerini bildirdi. Arsuz Belediye Başkanı Üstün, “Göreve geldiğimiz süre içerisinde birçok çalışmayı aynı anda gerçekleştiriyoruz. Bu kısa zamanda Kreş ve Gündüz Bakım Evimizi tamamladık. Karaağaç mahallesinde ikinci kreşin yapımını sürdürüyoruz. En kısa sürede yapımını tamamlayıp çocukların kullanımına açacağız. Karaağaç sahil yürüyüş yolunda düzenleme ve peyzaj çalışmalarını tamamlayıp, vatandaşların sahili, aileleriyle huzur ve refah içerisinde rahat kullanmaları adına çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Üçgüllük Mahallesinde yapımını tamamladığımız meydan projemizi de hayata geçirerek. vatandaşların kullanımına açtık. Ayrıca ilçe ve ülkede sorun haline gelen sokak hayvanlarına yönelik rehabilitasyon merkezinin yapımında son aşamalara gelindi" açıklamasını yaptı.

Açılış, bir-iki hafta içerisinde 

Üstün, değerlendirmesini şöyle sürdürdü: "Kafesler yerleştirildikten sonra kullanıma açacağız. Şarkonak Mahallesinde de gasilhane ve morg yapımımızı tamamladık. Onun da bir-iki hafta içerisinde açılışını gerçekleştireceğiz. Bununla birlikte özellikle yol yapım konusunda hem asfalt hem de parke taşı döşeme çalışmalarımız da birden çok ekiple ilçe genelinde gerçekleştiriyoruz. Menfez, büz boru döşeme, temizlik ve birçok alanda yine hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz. İlçemiz için en iyiyi yapmak, hak ettiği değeri vermek adına elimizden gelenin fazlasıyla yapacağız."


Anahtar Kelimeler: Rehabilitasyon merkezi kafes sonrası

Ulaşıma kapatıp TOKİ yoluna asfalt istediler

Çirkin: İYİ Parti yol haritasını çizdi

Orman bölge müdürlüğüne ziyaret

YKS tercihleri 25 Ağustos'ta başlıyor

Konteyner çarşıya 'kaçak elektrik cezası'

184 'kaçak yapıya' yıkım kararı

Maaşa en yüksek promosyon, Samandağ'da

CHP, 'borçlanma yetkisini' anlattı

Uluslararası geçerliliği olan meslek; Cankurtaran

Öntürk, 'sözlerini başkanlarla gerçekleştirecek'

Belediyeden 'açık hava sineması'

İskenderun ve Arsuz'da 'beton asfalt çalışması'

Selçuk: İHD, insan hakları kültürüne katkı sunuyor

Güzelmansur: AKP Hatay'ı yine yok sayıyor

3 odadan 'mücbir sebep uzatılsın' istemi

 • BIST 100

  11156,20%0,15
 • DOLAR

  32,89% -0,11
 • EURO

  35,86% -0,60
 • GRAM ALTIN

  2545,65% -2,11
 • Ç. ALTIN

  4149,43% -1,91